STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
HEKTOR
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

24.05.2011

Hektor trafił do schroniska w kwietniu, jest młodziutki, ma koło roku, jest mieszańcem w typie boksera. W schronisku został wykastrowany i zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom wirusowym. Hektor wyróżnia się sympatycznym charakterem i posłuszeństwem. Reaguje na podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy, nie sprawia żadnych problemów podczas zabiegów weterynaryjnych. Jednak jak chyba każdy bokser potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem, ponieważ bardzo źle znosi pobyt w schronisku i tęskni za normalnym życiem...

19.11.2011

Hektor zamieszkał w nowym domu w Warszawie, czekamy na relację i zdjęcia.

21.11.2011

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu :

" Witam,
Hektor zmienił imię na Tosti :). Jest bardzo grzeczny, nie protestował nawet, gdy pierwszego dnia został wsadzony do wanny i dokładnie umyty. Przybiera powoli na wadze i sile. Chce się bawić i przytulać, choć czasem odsuwa strachliwie łepek od ręki. Wybiera ciepłe miejsca do spania, najbardziej chyba lubi fotel przy kominku, gdzie sobie drzemie. Z dnia na dzień jest coraz weselszy i mniej strachliwy. Na spacery chętnie wychodzi, ale jest jeszcze trochę przestraszony, jak ktoś obok szczeka.
Jutro jedziemy do weterynarza po witaminy i zbadanie narośli na łapce. Ogólnie Tosti jest super psem, myślę że pokochał całą naszą rodzinę, a ona jego :) "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.