STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JENNY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

10.06.2011

Jenny trafiła do schroniska kilka dni temu: została oddana przez swoich właścicieli z powodu wyjazdu za granicę.
Sunia przeszła pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkała w domu tymczasowym u Michała w Bydgoszczy:
"Bokserka ma ok. 8 miesięcy. Jest prześliczną, troszkę wychudzoną psiną, która cieszy się z każdego gestu w jej stronę. Jak to szczeniaczek bez przerwy by się bawiła. Jak odbieraliśmy ją ze schroniska buziakom nie było końca. W domu obwąchane wszystkie kąty, a najlepsze miejsce to tuż przy nogach, żeby tylko czuć obecność.
Jenny to mała bokserka, która od młodości ma możliwość odczuć miłość człowieka i szybko zapomnieć o tym co ją spotkało."

16.06.2011

Jenny zamieszkała w nowym domu w Poznaniu :-)

" Witajcie,
Udało mi się zrobić 3 wspólne fotki jak do tej pory. Zuzanna 6-letnia bulka jest zszokowana prędkością swojej nowej koleżanki. Jenny biega ciągle i nie daje odetchnąć staruszce. Jeżeli chodzi o naszego nowego towarzysza w naszej rodzince - są ciągle wzloty i upadki. Jedno jest pewne - przed nami wiele wyzwań, ale mamy nadzieję, że dziewczyny będą w końcu zgodne tak jak na załączonych zdjęciach, kiedy po kilku godzinach postanowiły nareszcie odpocząć! pozdrawiamy wszystkich i trzymajcie za nas kciuki!"

10.07.2011

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Jenny:

" Witajcie,
U nas życie poukładało się naprawdę bardzo dobrze! Dziewczyny dogadały się, Jenny zmieniła imię na GiGi i uczy się szybko od Zuzy. Dziewczyny bawią się wspólnie, uwielbiają piłeczki i spacery. Zuza dzięki zabawom schudła, a Gigi na szczęście powolutku nabiera masy! Gigi nadal panicznie boi się zostać w domu sama ale wciąż nad tym pracujemy. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i przesyłamy kilka fotek ze wspólnych zabaw w ogrodzie!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.