STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TASZA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

17.06.2011

3 letnia Tasza pilnie szuka nowego domu.
Bokserka ładnie chodzi na smyczy, puszczona luzem lubi troszkę "pozwiedzać". Tasza była wychowana z dziećmi, uwielbia spać w łóżku i jak typowy bokser wielki z niej pieszczoch. Toleruje koty, po zapoznaniu się z nimi pozwala spać im w swoim koszu. Tasza nie jest nauczona zostawać dłużej sama w domu.


31.07.2011
Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu tymczasowego Taszy:

" W minioną sobotę Taszka zaczęła źle się czuć, była bardzo, bardzo apatyczna, nie miała siły wejść na kanapę i nie miała ochoty na zabawę z Woodym, a na dodatek znów pojawił się wyciek z dróg rodnych. Pojechaliśmy od razu na USG, okazało się, że Tasza ma początek ropomacicza i dodatkowo zmieniony obraz nerek - jedna powiększona, a druga zdeformowana - to nas bardzo zaniepokoiło, bo nasz Maksio odszedł z powodu martwicy nerek :(
Tasza dostała antybiotyk i leki rozkurczowe. W poniedziałek pojechaliśmy z nią na badanie krwi, okazało się, że mocznik jest bardzo podwyższony. Musieliśmy podjąć szybko decyzję, bo przed zabiegiem ropomacicza trzeba było Taszkę "płukać", żeby obniżyć mocznik. Cały wtorek mój mąż siedział z Taszą w lecznicy na "płukaniu". W środę o 8:30 Taszka miała zabieg ropomacicza. Po zabiegu dostała jeszcze kroplówkę, antybiotyk i leki przeciwbólowe. Pierwsza noc po zabiegu minęła bez problemu. Taszka jeszcze dużo śpi, ale już na spacerkach ożywia się i zaczyna zaczepiać Woodego do zabawy. W piątek lub sobotę ma mieć ściągnięte szwy i kolejne badanie krwi, żeby zobaczyć jak poziom mocznika - mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Bardzo się już do niej przyzwyczailiśmy a nawet....pokochaliśmy."


15.08.2011

Tasza zostaje na stałe w domu tymczasowym, czekamy na relację i zdjęcia :-)

17.08.2011

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu Taszy:
" Jeśli chodzi o zdrowie Taszki to wszystko jest już w porządku. Badania krwi wyszły dobrze, mocznik wrócił do normy, szwy ściągnięte, blizna po szyciu bardzo ładnie się zagoiła.
Z naszym Woodym Taszka dogaduje się w miarę dobrze, jeszcze na niego burczy jak ona jest na łóżku z nami a on chce wejść i jeść też muszą osobno, ale teraz wiemy co jest przyczyną takiego jej zachowania. Na pewno praca na tym zajmie trochę czasu ale jesteśmy dobrej myśli ;)
Pozdrawiam całą czwórką
Kamila , Tomek, Woody i Taszka ;)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.