STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LEON
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

19.06.2011

Leon został przywiązany do przystanku autobusowego. Tam jego losem zainteresowała się grupa dzieci która przywiozła go do schroniska. Swój pobyt w schronisku niestety bardzo przeżywa.

Relacja Łukasza:

"Na spacerze wulkan energii i pieszczoch, skacze jak konik polny. Jest psem bardzo młodym, jego wiek na pewno nie przekracza 2 lat. Jego stan zdrowia jest dobry, nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów zewnętrznych. Ponadto jest psem wyjątkowo pięknym…..bardzo….bardzo….przeżywającym swoją smutną sytuację………….."

22.06.2011

Leon zamieszkał w nowym domu w Chorzowie :-)

Relacja z nowego domu:

" Witam,
Co do Leona vel Bostona,to wszystko jest w danej chwili w jak najlepszym porządku.Po pierwszym dniu zachowuje się świetnie, ale nie dajemy mu zbyt wielkiej fory, aby jak na rocznego psa nie rozbrykał się za bardzo. Jego infekcja ma się już lepiej, ponieważ po antybiotykach trzyma już normalnie mocz, a jutro ma jeszcze poprawkę zastrzyku u weta, który rownież obejrzy te jego zmiany skórne (aczkolwiek już mniejsze). Dołączam zdjęcia i będziemy się jeszcze odzywać.
Pozdrawiamy!"

18.08.2011

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Leona:

" Witam.
Pozdrowienia od  Bostona (Leona) po około miesięcznej nieobecności. Co do jego zdrowia,to badanie moczu wykazało, że jest to nie doleczone zapalenie pęcherza, które podjęliśmy na nowo przy pomocy weterynarza z innej kliniki.Waga Bostona w danej chwili,to 32,5 kg. Ponadto Boston to idealny pies dla rodzinki z dziećmi, co rano wszystkich budzi swoimi buziakami, a na spacerach pilnuje dzieci aby się nie oddalały.Wulkan energii,którą wyładowuje na spacerach podczas zabawy z innymi pieskami i swoimi zabawkami.Ponadto jest psem karnym, ale trzeba konsekwentnie go pilnować bo to uparciuch. Kolejne imię Bostona, to Pan Pokrzywa z uwagi na fakt, że uwielbia ocierać się o pokrzywy. Dostaje ślinotoku na widok parówek i słodyczy i o dziwo nie wciska się do łóżek aby się wylegiwać. Jedyną korektą na dzień dzisiejszy, do zmiany(a jest uparciuch) to chodzenie ładnie na smyczy, a narazie jeszcze to żona uczy się przy nim fruwać:-)))) Kolejny już raz została przesunięta kastracja z powodu leczenia pieska, ale to już i tak nie długo nastąpi. Dołączamy parę zdjęć Bostona. Pozdrawiamy Panią Alę i Panią Germaine,oraz dziękujemy za porady."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.