STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DAISY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

30.06.2011

Daisy trafiła do schroniska wczoraj, bokserka została zabrana z domu podczas interwencji.

Relacja wolontariusza ze schroniska:

" W dniu wczorajszym do schroniska została przywieziona około roczna bokserka. Odebrano ją interwencyjnie od właściciela który ją bił, kopał, przypalał papierosami i z tego co mi wiadomo wyrzucił ją nawet przez okno;( Interweniowali sąsiedzi którzy całe zajście widzieli. Sunia została odebrana w trybie natychmiastowym ale schronisko jest przepełnione, i szkoda takiej ślicznej suni trzymać w totalnym ścisku. Daisy mimo tego co przeszła nie straciła pogody ducha, lecz ludzka ręka nie kojarzy jej się zbyt miło:(  Dobrze dogaduje się z innymi psami.
Daisy pilnie szuka domu, aby mogła wreszcie dojść do siebie, by stała się znowu radosnym i ufnym bokserem:)"

05.07.2011

Daisy zamieszkała w nowym domu w Łodzi.

"Witamy:)))))
Wczoraj około 16.00 dojechaliśmy z Daisy do Łodzi, do nowego domu. Droga była długa (160km.), ale zniosła ją dobrze. Po wejściu do domu przywitał ją nasz Max. Po zapoznaniu malutka musiała odpocząć, natomiast wieczorem szaleństwu nie było końca.Trochę obawialiśmy się reakcji naszego staruszka, ale było ok. Max co prawda miał parę zapędów miłosnych, jednak Daisy bardzo szybko je ukróciła. Panienka ma charakterek....:)
W domu malutka zachowuje się ok., natomiast na ulicy jest ogromna panika...boi się wszystkiego ,chce natychmiast uciekać do domu....nawet siku jej nie w głowie, chociaż w domu zachowuje czystość. Jedynym ratunkiem jest podwórko, gdzie może się spokojnie załatwić. Nie potrafi jeść z miski, gotowanego jedzenia nie zna wcale....najchętniej je chleb(suchy). Jedzenie gotowane, takie jakie dostaje nasz Max trzeba jej podawać z ręki, bo inaczej nie tknie. Jesteśmy dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze i sunia dojdzie do siebie. Z czasem nabierze pewności siebie i będzie tak, jak przystało na bokserkę pełna radości."

08.11.2011

Daisy  pilnie szuka nowego domu, opiekunowie nie są w stanie zapewnić bokserce takiej opieki, jakiej wymaga. Postawili znaleźć jej nowy dom.

11.11.2011

Daisy przeszła dzisiaj pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym u Michała w Bydgoszczy.

Relacja Michała:

" Daisy przyjechała do Bydgoszczy z Łodzi. Jest drobną, przepiękną, bardzo wystraszoną bokserką.
Jest bardzo grzeczna. Chodzi idealnie na smyczy, nie oddala się nawet na chwilę. Stale chodzi za człowiekiem, jak cień, boi się, że znów zostanie zostawiona.
Jest idealna. Strasznie potrzebuje bliskości człowieka, a to siada obok, a to wskoczy na tapczan, żeby się przytulić. "

14.11.2011

Daisy zamieszkała w nowym domu w Gdańsku:

" Witam pani Agnieszko
Daisy już dotarła do nowego domu. Jest bardzo wystraszona, żal patrzeć, odnoszę wrażenie, że chciałaby być niewidzialna.
Jednak jak się zapomni, to jej ciekawska natura zwycięża, zwiedza dom, ale bardzo pilnuje, aby mieć nas w zasięgu wzroku.
Weterynarz ocenił jej wiek na 2 lata, twierdzi też, że miała młode. Jej stan ogólny jest niezły: ma tylko zapalenie spojówek /na to dostaliśmy krople/ i przewlekłe zapalenie dróg rodnych i tu już konieczne są zastrzyki, no i musimy ją trochę odżywić. Na razie nic nie tknęła z wypaśnej karmy zakupionej u weterynarza.
Ogólnie sunia jest super i taka grzeczna ,
Pozdrawiam serdecznie"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.