STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BORGO
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

01.06.2011

Borgo jest mixem boksera, trafił do schroniska 24 maja.
Borgo w schronisku jest mocno zestresowany, nie dogaduje sie z innymi psami, jest zagubiony, nerwowo reaguje podczas zabiegów weterynaryjnych.

18.01.2015

Borgo nadal czeka na dom, czeka już 3 lata w schronisku i wciąż nie traci nadziei, wycezkuje człowieka....i wynarzonego domu.

Relacja Agnieszki:

"Około 7 letni bokser-mix, z naleciałościami w typie amstaffa. W schronisku przebywa od maja 2011, czyli stanowczo za długo. Został znaleziony przez pracowników KTOZ. W schronisku bardzo przytył, cierpi na spora nadwagę, jest w trakcie ochudzania, ale moim zdaniem może to wynikać ze zdecydowanie za małej ilości ruchu i sportu, ponieważ jest psem energicznym, a siedzi w pojedycznym boksie o powierzchni kilku metrów kwadratowych, ponoć przeskakuje ogrodzenia. Bokserzy temperament – duże ciałko i dużo radości. Jest w trakcie szkolenia. Na widok znajomego pracownika schroniska cieszy się i merda ogonkiem, chce się bawić, być głaskanym i przytulanym, zdecydowanie przyjazny do kobiet, podobno nie przepada za obcymi mężczyznami. Gdy podeszłam samodzielnie do boksu najpierw wycofany, nie chciał wyjść z budy, potem wyszedł, zapłakał kilka razy, trochę zaszczekał i wycofał się z powrotem. Wydaje się być mocno zdezorientowany. Nie toleruje innych psów. Nie lubi zabiegów u weterynarza. Zdaniem pracownika: ogółem zdrowy, ale jego ząbki są w nienajlepszym stanie."

 

Borgo został adoptowany bezpośrednio ze schroniska po kilku latach czekania. Trafił do domu z ogrodem i jest tam szczęśliwy, nowy opiekun przekazuje dobre wieści do schroniska :)

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.