STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ROBI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

10.07.2011

Robi został odebrany od właścicieli podczas interwencji zrobionej przez pogotowie dla Zwierząt 06.07.2011.

Pies był przetrzymywany w bardzo złych warunkach, całe życie spędził w budzie, z ciasno przywiązanym do szyi łańcuchem i sznurkiem.

Robiego nie spotkało do tej pory w życiu nic dobrego, obecnie przebywa w przytulisku, bokser pilnie potrzebuje domu, w którym poczuje sie kochany i bezpieczny.

04.08.2011

Po stracie Tosia, jego opiekunowie postanowili pomóc kolejnemu bokserowi, adoptowali Robiego, bokser zamieszkał w Mińsku Mazowieckim.

Relacja z nowego domu:

" Witam droga Fundacjo.
Dzisiaj około godziny 12 dotarł do nas Robi, do nas czyli do Maćka i Teresy (syn i matka) z Mińska Mazowieckiego,  Robi przyjechał do nas aż z Piły, jest przepiękny. Minęło zaledwie parę godzin a my już jesteśmy zakochani w nim po uszy, my Robiemu też chyba przypadliśmy do gustu. Ten bokser nie dość, że jest ogromny to jeszcze ma w sobie strasznie dużo energii, cały czas biega po podwórzu, bawi się i ciągle się ślini poprzez co uroczo wygląda, zapewne dlatego, że cale swoje dotychczasowe życie spędził na stalowej lince i łańcuchu... jesteśmy wdzięczni losowi, że złączył nasze drogi. Robi jest cudowny.
Pozdrawiam Maciek."

14.12.2011

Młodziutki Robi bardzo pilnie szuka nowego domu, jego opiekunka jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji i musi się na okres zimy przeprowadzić do domu, w którym właściciele nie akceptują psów.

Robi jest bokserem bardzo przyjaźnie nastawionym do każdego, z psami dogaduje się bez problemu.

18.12.2011

Robi zamieszkał wczoraj w nowym domu w Warszawie. Jego nowi opiekunowie sami po niego pojechali. Czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu.

16.01.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Robiego:

"Szanowna Fundacjo,
Niedługo mija pierwszy miesiąc , odkąd Robi jest z nami.  Otrzymał on nowe imię, na które ładnie reaguje.
Już  pierwszego dnia w nowym domku, wybrał „swojego” pana, za którym wprost przepada. Oczywiście jest nim mój mąż.  Ja też  jestem ważna , bo daję „malutkiemu”  miseczkę z jedzonkiem, ale  „paneczek” jest na pierwszym miejscu.
W pierwszych dniach  pobytu  zadbaliśmy o jego higienę:  został wykąpany, a następnie odbyliśmy wizytę u weterynarza.  Tam został zbadany, zaszczepiony i odrobaczony. Ponieważ miał bardzo zaniedbane uszy, został poddany leczeniu, które trwa do dziś, ale za to z dobrym skutkiem. 
Nasz duży „malutki”  jest bardzo mądrym pieskiem (jak każdy bokser) i szybko przyzwyczaja się do nas i nowych  (mamy nadzieję, że dobrych) warunków. 
Bardzo się cieszymy, że jest z nami. Po stracie  naszej ukochanej suni, wypełnił ogromną pustkę, w której trwaliśmy od dłuższego czasu.  Na pewno pozostanie z nami  już na zawsze.
Przesyłamy kilka fotek naszego nowego ulubieńca  i pozdrawiamy  serdecznie .
Zaprzyjaźniona rodzinka."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.