STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ERO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DS Podkarp
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

11.07.2011

ERO jest rocznym bokserem z długim ogonem, który pilnie szuka nowego domu. Lubi bardzo dzieci i ogólnie jest przyjazny dla ludzi . Zna podstawowe komendy siad, leżeć, zostaw, przynieś. Bez problemu można go zostawić samego w domu. Uwielbia się bawić i spędzać czas na dworze, chodzi bez problemu na smyczy.

 

31.07.2011

Ero zamieszkał w nowym domu w Bobrownikach pod Włocławkiem:

" Dziękujemy za pomoc w odnalezieniu towarzysza życia dla naszej suni Ady. Ero zniósł podróż wyśmienicie (5 godzin prawie). Ada przywitała go z bokserzą fontanną radości. Ero natychmiast zaczął harcować po ogrodzie. 
Pozdrawiamy w komplecie: ERO, ADA, M, M, K.
Jak widać Ero jest zadowolony z siebie. Baaardzo lubi bawić się w „przynoszenie” piłki czy sznura od smyczy. Tylko dlaczego to my się tak męczymy? Ma wspaniały apetyt a ponieważ ja go karmię, to chodzi za mną… do momentu pojawienia się Pana. Wtedy ja już się mniej liczę L. Uwielbia gonić za moim synem i uwielbia, jak syn za nim goni. Kiedy my już „padamy” okazuje się, że Ero ma piękny, głęboki i donośny głos J, którym przywołuje nas do porządku. A poza tym nic się nie dzieje…
Pozdrawiam - GOCHA"

11.02.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Ero:

" Ero zyskał zdrobnienie Erosik.
Podczas wizyty weta: Ero został zaszczepiony przeciw wściekliźnie, odrobaczony, dostał dwa leki na rany na uszkach. Okazało się, że Ero jest uczulony – prawdopodobnie rodzaj skazy białkowej, kupiliśmy mu więc dietetyczną karmę (nie powiem, żeby był nią zachwycony).
Ero jest bardzo dobrze wychowanym psem, jest spokojny – nawet gdy prowokują go trzy owczarki niemieckie za ogrodzeniem u sąsiada - przywołany natychmiast przychodzi.
Ero nie pozwala mi na popołudniową drzemkę na huśtawce w altanie – co to, to nie. Podchodzi bliziutko i zaczyna najpierw cicho a potem coraz głośniej ujadać zachęcając do zabawy."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.