STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
REDO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

12.07.2011

Redo trafił do schroniska w nocy, został przywieziony o 5 rano przez osobę prywatną, był przywiązany do ogrodzenia w centrum miasta.
Bokser jest wychudzony, lgnie do ludzi i zachęca do zabawy. Miejmy nadzieje, że to nie kolejny porzucony na wakacje bokser.

13.07.2011

Redo przeszedł dzisiaj pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Michała w Bydgoszczy.

Relacja Michała:

" Redo jest pięknym, lizaśnym :) bokserem. Ma ok. 1,5 roku.
W schronisku jak go przyprowadzono rozdawał całusy wszystkim dookoła. Położył delikatnie głowę na kolanach pracownika schroniska i było mu tak dobrze, że w trakcie wypisywania dokumentów prawie zasnął :)
Zachowuje się jak szczeniaczek, ciesząc się ze wszystkiego, co spotyka na swojej drodze.
W samochodzie był spokojny, ale nie położył się nawet na chwilę, tak bardzo był ciekaw tego, co za oknem. Grzecznie przedtem wsiadł, a później wysiadł.
W domu po obwąchaniu wszystkich kątów napił się, a potem przyszedł, dał buziaka, jakby chciał podziękować, że jest tutaj. Poleguje od czasu do czasu, a to w przedpokoju, a to na środku pokoju lub przy mojej nodze.
To ten typ prawdziwego boksera, któremu całe ciało cieszy się na widok człowieka i najlepiej mu w jego towarzystwie.
Najbardziej uroczy jest jego długi język, który nie tylko tak jakoś sam wychodzi :) jak Redo się położy, ale całus jest od razu 'pełny' :)
Redo jest przepięknym psem, bokser pełnej klasy, a do tego jego cudny ogon.
On potrzebuje swojego człowieka.. Zasługuje na kochający dom, w którym poczuje ciepło i spokój.. i już będzie miał tego jednego człowieka do całowania..."

22.07.2011

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia od Michała, opiekuna z domu tymczasowego Redo:

" Redo jest u mnie już tydzień.
Jest piękny, żadne jego zdjęcia nie są w stanie tego oddać. Poza tym przy takim szczeniaczku, który łaknie kontaktu z człowiekiem nie jest łatwo zrobić jakiekolwiek zdjęcie :) Lizak niesamowity :) Byliśmy w niedzielę u weterynarza, ponieważ Redo miał kaszel i kichał. Dostał antybiotyk na 4 dni, a od wczoraj otrzymuje sterydy i na szczęście kaszel ustaje.
Tuli się w każdym momencie jaki się nadarzy :) A jęzorek lata dosłownie dookoła mordki rozdając co chwile buziaki.
Na spacerach jest ciekawy wszystkiego co spotka i chce bawić się wszystkim, a przy tym jest bardzo usłuchany.
Jak na szczeniaczka jest bardzo grzeczny, zachowuje czystość w domu.
Zwyczajnie potrzebuje swojego człowieka, który pokocha go i mimo tego co przeżył, już w tej chwili może odzyskać wiarę w ludzi, którzy dadzą mu dom. "

27.07.2011

Redo zamieszkał kilka dni temu w nowym domu pod Warszawą:

"Redo trafił do nas w poniedziałek po południu. Od razu zaczął brykać po całym domu i cieszyć się z wszystkiego co widzi :) Widać po jego zachowaniu, że czuje się dobrze z nami. Mieliśmy dziś pierwszą wizytę u weterynarza, został odrobaczony i dostaje zastrzyki.
Bokserek z miłą chęcią bawi się z dziećmi, co więcej jest bardzo energiczny i przyjazny dla ludzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się z obecności Redo w naszym domu."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.