STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NIKO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

18.02.2009r. Niko mieszka już w nowym domu w Łodzi :)

 

Niko trafił pod naszą opiekę ze schroniska. Był wystraszony, jednak pod opieką wolontariuszy odzyskał dobre samopoczucie. Jest zdrowy.

Niko jest energicznym psem, który potrzebuje dużo ruchu i zabawy. Ma pogodne usposobienie, jest przyjaźnie nastawiony do otaczającego go świata. Bardzo lubi dzieci, dogaduje się z psami.


26.02.2009 r.
Niko przyjechał do nas z Łodzi i tam też w końcu znalazł swój dom. Na temat jego podróży można byłoby napisać książkę „O Niko, który jeździł koleją”.
Ze względu na panujące w styczniu mrozy trzeba było podjąć szybką decyzję o objęciu go bezpośrednią opieką. Jedynym możliwym wtedy środkiem transportu był ciasny, pełen pasażerów pociąg. Gdy do boksera uśmiechnął się los i Pani Małgosia jechała po niego z Łodzi, kolejny pociąg miał solidne opóźnienie.
Na szczęście tego typu podróże Niko ma raz na zawsze za sobą. Nowi Państwo pokochali go serdecznie, bo jest bardzo energicznym, przyjaznym, radosnym psem. W nowym domu Niko ma wspaniałe warunki – kochający Państwo, ciepły piec, a także pobliski ogrodzony, zamykany plac, gdzie może się wyszaleć. Najchętniej bawi się z sąsiadką bokserką – Tośką, z którą znajomość stała się dla Pani Małgosi inspiracją, by adoptować właśnie boksera.
W nocy Niko pcha nos pod kołdrę. Może z powodu zimna, bo jest jeszcze bardzo chudy, a może po prostu szuka ciepła i bliskości własnego człowieka, których brakowało mu w schronisku.
Z relacji nowych właścicieli:
„Nikoś rozczarował na duży plus. Reaguje na domowe klimaty. Poszukał sobie miejsca.Czyli koło pieca :)”

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.