STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FUK
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

26.07.2011

Fuks został znaleziony w okolicach Pruszkowa pod Warszawą. Żółty samiec z białymi znaczeniami, nie kopiowanym ogonem i uszami, bardzo wychudzony i zaniedbany. Pani która znalazła boksia, znalazła także właścicieli i okazało się, że już go nie chcą, wzięli sobie innego psa.... Fuk jest bardzo kochanym, grzecznym i spokojnym psiakiem. Lubi dzieci, inne psy a nawet koty!!! Jest idealny!!! Bardzo prosimy o domek dla tej biedy, która już w swoim życiu przeżyła koszmar przez nieodpowiedzialnych właścicieli.

10.09.2011

Otrzymaliśmy informację, że Fuk zamieszkał w nowym domu w Warszawie.

11.02.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu Fuka:

"Witam,
Chciałabym napisać parę słów o naszym nowym synku - Fuksiu (zwanym tez Fukiem):)))
Fuks zamieszkał z nami na przełomie sierpnia i września. Na początku był trochę zagubiony i niepewny, ale teraz to Pan Dom i Król Zycia;)
Cale dnie się wyleguje, najchętniej przy kominku:)) Uwielbia też leżeć z Panem na kanapie i ze szczęścia wylizywać mu buzie;)))
Na dworze szaleje jak szczeniak, podgryza koła wjeżdżającym samochodom, szczeka na kosiarkę i gania się z nami po ogrodzie;)) Jest łagodny jak baranek, można z nim zrobić wszystko, nigdy na nas nawet nie warknął. Nasze Córeczki są w nim totalnie zakochane! Chociaż ostatnio Pan listonosz nie mógł wejść na teren Fuksa;)))
Tak wiec Fuksio jest idealny.....no może poza jednym małym wyjątkiem......niemiłosiernie chrapie!!!!!!!:)))
W załączeniu przesyłam kilka zdjęć na stronę."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.