STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SAGA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Piaseczno
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

31.07.2011

Saga błakąła się w jednej spod warszawskich miejscowości, była wychudzona, utykała na jedną łapkę. Sunia przeszła pod opiekę naszej Fundacji i mieszka obecnie w domu tymczasowym w Piasecznie.

Bokserka jest bardzo zrezygnowana, smutna,nie chce jeść, na pewno bardzo tęskni ....

Saga bez problemu dogaduje się z psami i kotami, nie niszczy w domu, ładnie chodzi na smyczy.

Fragment relacji z domu tymczasowego:

" Saga jest ciągle bardzo smutna, leży cały czas na swoim posłaniu i nic ją nie interesuje. Jedzenie trzeba jej wtykać do pyska, bo sama nie pofatyguje się do miski.
Na spacer też nie łatwo ją wyciągnąc i szybko chce wracać do domu. Myślę, że jest jeszcze bardzo słaba i chodzenie ją męczy. "

21.08.2011

Saga/Sara zamieszkała w nowym domu w Warszawie :-)

Relacja z nowego domu:

" Sara to cudowna istotka , zaskarbiła serca wszystkich domowników a w szczególności psa rezydenta- Szekiego, po przejściach,  adoptowanego trzy lata temu .
Pierwszego dnia pobytu Sara trochę warczała  na rezydenta, ale następnego zmieniła diametralnie taktykę i zaczęła dzień od rozdawania całusów, ku zdziwieniu Szekusia . W końcu przestał być twardzielem i też zaczął jej odwzajemniać rodzące się uczucie. Na spacerze pilnuje i jest jej osobistym bodyguardem. 
Sunia bardzo ładnie reaguje już na swoje imię, przychodzi na zawolanie . Na początku sama nie chciała wchodzić do windy ale za Szekim idzie bez oporów .
Obecnie ze względu na infekcję gardła jeździmy z nią na zastrzyki do kliniki, ale po kuracji przejdzie badania. Dostaje środki wzmacniające dla rekonwalescentów. Sara przy wszystkich zabiegach kosmetycznych i weterynaryjnych jest bardzo grzeczna. Jedyną rzeczą, która spędza nam sen z powiek, to jej mały apetyt i chudość, ale mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Ogólnie podsumowując psy mają podobny rytm dnia (długo śpią), szukają się wzajemnie, kochają się i to co na początku było niemożliwe, stało się realne, dzięki zaangażowaniu kilku osób, którym z całego serca jeszcze raz dziękuję. "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.