STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BOSMAN
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

25.08.2011

Bosman ma około 6 lat, przebywa w schronisku od 3 miesięcy. Bokser jest mocno wychudzony, PILNIE potrzebuje domu tymczasowego lub stałego.


Relacja wolontariusza:

" Bosman to przekochany, łagodny pies cieszący się całym sobą na widok człowieka, garnący do niego z uśmiechnięta mordą. Pomimo swojego tragicznego fizycznego stanu radosny i pogodny. Bezkonfliktowy, zgadza się z innymi psami do chwili, kiedy na widoku nie pojawi się jedzenie. Schroniskową miskę dostaje więc osobno. Ostatnio przebywał prawie miesiąc w schroniskowym szpitaliku ze względu na pogarszający się stan. Zdiagnozowano przyczynę – pasożyty nieco bardziej odporne na schroniskowe odrobaczanie. Problem już usunięty, mam nadzieję że niuniek przybrał chociaż trochę na wadze."

 

10.09.2011

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia Bosmana:

" Bosman spędził ponad miesiąc w klinice weterynaryjnej w Trzciance, wrócił z niej tydzień temu.
Schroniskowa opiekunka Bosmana widząc że pomimo karmienia, tulenia (bo ona wie, że bez przytulenia, bez odrobiny ciepła, boksery w schronisku marnieją) psiak nie przybiera na wadze, wystarała się o wysłanie go do kliniki. Pani Nino, wielki szacunek za takie serce ... 
Bosman pozbył się pasożytów, został podleczony, przytył. W dalszym ciągu bierze leki. Został przeniesiony do pojedynczej klatki - kojca, żeby nie było scysji przy pełnej misce z towarzyszami niedoli. Do nieciekawej schroniskowej suchej karmy dostaje puszki mięsne. Jest wypuszczany z kojca na wybieg w swoim sektorze, dalej przytulany, głaskany...
Cieszy się na człowieka całym sobą, aż podskakuje na sztywnych tylnych łapkach. Jest bardzo ruchliwy, trudno go utrzymać w jednym miejscu. "

Ten starszy bokser, pomimo opieki i miłości, nie przetrzyma zimy w schronisku.

18.10.2011

Otrzymaliśmy informację, że Bosman znalazł dom.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.