STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
AZA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

20.03.2009 r. Aza zamieszkała w nowym, kochającym domu :)

 

Aza miała właściciela, chociaż trudno mówić, że miała dom. Jej pan został eksmitowany z mieszkania, potem był bezdomny, w końcu zamieszkał gdzieś, gdzie dla suczki nie było miejsca. Od stycznia błąkała się po miejscowości Tłuszcz, 3 marca 2009r. została złapana przez pracownika urzędu gminy, który przekazał ją pod chwilową opiekę mieszkance Tłuszcza.
Ponieważ Aza nie mogła pozostać u tymczasowej opiekunki, Fundacja wzięła ją pod swoją opiekę 4 marca 2009r.

Sunia podczas pierwszego kontaktu była bardzo nieufna i wystraszona. Do kliniki wchodziła szorując brzuchem podłodze, pokonanie schodów było dla niej traumatycznym przeżyciem. Po chwili przebywania z człowiekiem, jak nabrała trochę zaufania, bardzo się przytulała - widać, że potrzebuje kontaktu. W samochodzie była bardzo grzeczna, nie kręciła się, leżała spokojnie.

Aza już została odpchlona i odrobaczona. Z pewnością czekają ją badania i leczenie. Istnieje podejrzenie, że suczka jest tuż po porodzie lub w ciąży, ponieważ ma obfity krwawy wypływ z pochwy.
Prócz tego Aza jest wychudzona i przeziębiona - ma wypływ z nosa.

Diagnostykę i leczenie Azy można było wesprzeć wpłacając bezpośrednio środki na konto kliniki. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.