STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BARI
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

29.08.2011

Bari ma  ok 5-6 lat. Relacja wolontariuszki:


" Boksio był już kiedyś w schronisku....   Trafił do nas z interwencji, był bardzo wychudzony, z chorą skórą.  Bari został szybciutko wyadoptowany i  wyleczony (nabrał masy i sierść odrosła) Podczas wizyty poadopcyjnej Bari był bardzo szczęśliwy, miał się bardzo dobrze, państwo dbali o niego, miał duży ogród i mnóstwo zabawek.
Jednak jego szczęście szybko się skończyło bo.... podobno ugryzł w palec męża właścicielki (który nie chciał tej adopcji) i psiak od razu trafił z powrotem do schroniska ze swoim nowym legowiskiem i zabawkami. Dla Bariego była to wielka rozpacz i tragedia. Trzy dni piszczal  i nie opuszczał  legowiska....
To kochany psiak  który szybko potrzebuje swojego pana,  który   pozwoli mu zapomnieć o tych cierpieniach które do tej pory przeżył."

10.11.2011

Wiem... Mam siwe fafelki i to jest chyba powód, że nikt mnie nie chce. Kiedyś miałem dom, swoją ukochaną Panią, Pan niestety mnie nie lubił, ale nie przejmowałem się, ja go kochałem nade wszystko, mojej miłości starczyło dla nas dwóch. Miałem ciepły kąt, jedzenie i pieszczoty od mojej Pani. Pewnego dnia Pan kazał mi wejść do auta, wskoczyłem, bo pomyślałem, że Pan się przekonał do mnie i zabiera mnie na wycieczkę, ale... niestety myliłem się, Pan zawiózł mnie do schroniska, nawet nie zdążyłem się pożegnać z moją ukochaną Panią, tak bardzo za nią tęsknię, za Panem też, wybaczyłem mu wszystko. Straciłem nadzieję, że po mnie wrócą. Już kilka miesięcy mieszkam tutaj, jestem samotny, stęskniony pieszczot i dotyku, ciągle zastanawiam się, co zrobiłem źle...?. Noce są takie zimne, że chłód przeszywa mi całe ciało, drżę cały, ale wierzę.. wierzę, że do mnie też uśmiechnie się szczęście. Jeszcze nie nastał ten dzień, ale w końcu nadejdzie, prawda?? Tak bardzo chciałbym kogoś pokochać....

21.11.2011

Do Bariego w końcu uśmiechnęło sie szczęście, bokser zamieszkał w nowym domu pod Krakowem, czekamy na relację i zdjęcia.

24.11.2011

Dostaliśmy relację z nowego domu Bariego:

" Witam,

Relację z pierwszych dni w domu z Barim (vel Kubą) z Myszkowa zdamy w weekend, zrobimy też więcej zdjęć.
W kilku słowach – to cudowny psiak, o ogromnym sercu, bardzo szybko się oswoił, już pod dwóch dniach rozkładał się na plecach i spał z łapami do góry. Uwielbi się przytulać, sam wchodzi nam na kolana i zasypia. Bez problemu zostaje sam w domu, a apetyt ma wilczy, musieliśmy schować karmę, bo dzisiaj jak wróciłam z pracy to worek 14kg, który wczoraj kupiliśmy i postawiliśmy w kuchni był przewrócony, rozdarty i o jakiś kilogram lżejszyJ A rano zjadł pełną michę. Wieczorem nawet nie spojrzał już w stronę jedzenia, mam nadzieję, że nic mu nie będzie.
I chyba faktycznie jest coś w tym, że psy ze schroniska kochają bardziej.

Pozdrawiamy
Justyna, Paweł i nasz cudowny Pies"

07.12.2011

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia z nowego domu Bariego:

" Witamy,
Zdajemy kolejną relację – mija 1,5 tygodnia od adopcji Bariego, próbujemy z nowym imieniem Lucky. Piesek nabiera powoli wagi, goją się również rany po pogryzieniach przez inne psy – w najbliższą sobotę wizyta kontrolna u weterynarza. Lucky przez ostatni tydzień brał antybiotyk gdyż miał katar i lekko kaszlał ale jest już ok. W mieszkaniu zaaklimatyzował się w pełni co widać na załączonych zdjęciach. Nie ma również problemu z jazdą samochodem i zostawaniem samemu w mieszkaniu. Od progu wita nas radośnie za każdym razem, znalazł również swoje ulubione miejsca w mieszkaniu. Lubi się bawić, na spacerze póki co chodzi na smyczy, ale myślimy że nadejdzie dzień gdy będzie można już go swobodniej wypuścić.  Pozdrawiamy serdecznie i do usłyszenia! "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.