STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GORO
Wiek: 7-9
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

29.08.2011

Goro trafił do schroniska 3 tygodnie temu po tym, jak został porzucony. Pies jest wyjątkowo przyjazny, dobrze nastawiony do ludzi i zwierząt. Bokser ma ok 7 lata i jest zadbany.

26.10.2011

Goro zamieszkał kilka dni temu w nowym domu pod Poznaniem.

Relacja z nowego domu:

" Witam!
Goro czuje się bardzo dobrze, jestem zaskoczony jak szybko się zaaklimatyzował w całkowicie nowym otoczeniu zwłaszcza biorąc pod uwagę jego dziadkowy wiek- domowników po przyjściu z pracy, wita kręcąc młynki ,skacząc i próbując polizać po twarzy.  Apetyt mu bardzo dopisuje, czego efektem jest już inna kondycja. Jest już odpchlony (miał rój pcheł). Jak widać na zdjęciu wybrał już sobie miejsce do spania.Na spacery w lesie chodzi już bez smyczy, gdyż to on mnie pilnuje a nie ja jego.  Jest spokojny, zrównoważony,w stosunku do dziecka bardzo cierpliwy. Toleruje również kota, próbując się z nim nawet bawić.
Pozdrawiam. "

29.12.2011

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Goro:

"Goro czuje się świetnie, przybrał jeszcze na wadze tak, że jest już problem z obrożą, która zaczyna robić się za ciasna - ma olbrzymi apetyt. Jest usłuchanym psem, choć ma swój charakter. Z Kseną tworzą zgodną parę, chętnie się razem bawią. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, reaguje na podstawowe komendy, w stosunku do dzieci ma anielską cierpliwość. Moja 2- letnia wnuczka jak jeszcze była u nas chodziła lub skakała po nim, a jedyną jego reakcją było podniesienie głowy i sprawdzenie kto to robi. Żyje w bardzo przyjacielskich stosunkach również z kotem.. Oba pieski dają nam naprawdę dużo zadowolenia."

13.04.2013

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia od opiekunów Goro;

"Witam!
W pażdzierniku 2011 wziąłem z Fundacji bokserka Gora, a więc jest u nas już ok. 1,5 roku. Bardzo szybko zaaklimatyzował się i zaczął się zachowywać w stosunku do nas tak, jakby u nas był od szczeniaka. Jest psem bardzo zrównoważonym, spokojnym, życzliwym dla dzieci i innych psów i kotów. Kocha jeść co widać na zdjęciach jak się rozrósł. Mimo podeszłego wieku bardzo chętnie chodzi na spacery ze swoją towarzyszką - dziennie robimy ok. 3 - 4 km. Zrobił się dużym pieszczochem, próbuje często wchodzić na kolana, co biorąc pod uwagę jego wagę (ok.45kg) jest dla mnie problemem. Uwielbia jeździć samochodem. Daje mi dużo radości. Pozdrawiam. Piotr"

22 Luty 2017

Kilka dni temu dostaliśmy bardzo smutną wiadomość z domu Goro. Bokser przeszedł za Tęczowy Most, dożywszy w swoim domu szesnastu lat. To piękny wiek, ewenement jak na boksera...

Panie Piotrze, bardzo współczujemy i dziękujemy za tak wspaniałą opiekę, miłość i cudny dom...

Relacja Piotra:

"Witam!

W 2011r trafił do mnie Goro - piękny, zrównoważony i kochany bokser. Miał wtedy ok.10 lat. 12.02.2017 niestety przeszedł na drugą  stronę Tęczowego Mostu. Dostarczył mi wiele radości.

Piotr "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.