STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
RINA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

02.09.2011

Rina trafiła do schroniska z interwencji kilka dni temu. Kończy jej się kwarantanna, więc będzie gotowa do adopcji. Jest bardzo zdezorientowana sytuacją która ją spotkała. Dom bardzo pilnie poszukiwany.

Relacja wolontariusza:
" Bokserka jest bardzo zdezorientowana całą sytuacją; zaciekawiona smakołykiem, ale nie chce podejść (jedynie zeszła z podestu i się położyła)"

14.09.2011

Rina zamieszkała w nowym domu w Kędzierzynie Koźlu :-)

Relacja z nowego domu:

" Witam Pani Alu.
To ja dzisiaj odbierałam z koleżanką bokserkę. Sunia jest piękna, bardzo wesoła. Ku mojemu zaskoczeniu cudownie zniosła podróż, nawet w pewnym momencie ucinając sobie drzemkę. Przyznam się, że trochę obawiałam się tej podróży. Nie musiałyśmy robić postoju bo po 2 godzinach dotarłyśmy na miejsce. Postój zrobiłyśmy u mnie w ogrodzie, gdzie sunia doskonale się czuła, załatwiając obie potrzeby fizjologiczne. Później odwiozłam ją do jej nowego domu. Zwiedzała wszystkie pomieszczenia bez strachu."

Dostaliśmy kolejne zdjęcia Riny/Gapci od Grażynki pańci Elzy, która była wczoraj w odwiedzinach u Gapci.
Relacja Grażynki:
"Gapcia przecudna.. szkoda gadać. Żadnej agresji, weszłam, wycałowała i wycmokała.Owszem, z facetami w zgodzie nie jest ..ale to da się zrozumieć:)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.