STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SZAKIRA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

07.09.2011

Szaki ma nie więcej niż rok i jak dotąd nie miała w życiu szczęścia... Najpierw została. wyrzucona z samochodu do lasu, potem umieszczona w psim hotelu, a następnie w dwóch domach tymczasowych.
Dwa miesiące temu trafiła do wspaniałej rodziny, w której miała żyć długo i szczęśliwie... I tu historia powinna się kończyć...
Niestety, życie napisało inny, tragiczny scenariusz. Opiekunowie Szaki z dnia na dzień stracili dach nad głową i wraz z psem znaleźli się bez domu i bez środków do życia. Dla dobra psa oddali ją „na przechowanie”, z nadzieją, że uda im się wyjść na prostą, znaleźć jakiś kąt i zabrać ukochaną sunię z powrotem. Ale sytuacja ich przerosła. Szaki musi znów szukać domu.
Jest psem bardzo karnym, grzecznym, uroczym, niezwykle ufnym i miłym. Pogodę ducha i wiarę w człowieka prawdopodobnie odziedziczyła po którymś z bokserowatych przodków. Łatwo się adaptuje do nowych warunków, byle mieć przy sobie człowieka. Jest zrównoważona i bardzo łagodna. Doskonale dogaduje się z innymi psami – małymi i dużymi. Ładnie chodzi na smyczy i bez problemu podróżuje samochodem. W domu niczego nie niszczy i zachowuje czystość, pozostawiona nawet na wiele godzin. Bardzo lubi się bawić i szaleć z psami, ale jeśli ma wybór – wybierze towarzystwo człowieka.
Szaki jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Szukamy jej domu, w którym będzie kochana równie mocno jak w tym, który musiała opuścić. Kto sprosta temu zadaniu?

10.09.2011

Szakira zamieszkała w nowym domu pod Warszawą.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.