STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAJA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

10.09.2011

Maja została przyprowadzona do schroniska przez właściciela. Za namową pracowników schroniska, właściciel zdecydował się jednak zatrzymać Maję do momentu znalezienia domu. Bokserka jest bardzo grzeczna, radosna, pragnie człowieka ponad wszystko. Tuli się i cieszy pragnąc być chociaż pogłaskana przez chwilę. Mieszka w tragicznych warunkach. Dom pilnie poszukiwany. Bardzo prosimy Państwa o pomoc dla Mai. Czasu ma niewiele...


24.09.2011

Maja przebyła wczoraj długą podróż do nowego domu. Zamieszkała na Mazurach. Dziękujemy Paulinie ze schroniska z Gaju i Michałowi za przetransportowanie Majeczki po nowe, lepsze życie.

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domku:
"Witamy!
Przesyłamy dzisiejsze fotki Majki.  Podróż i noc upłynęła spokojnie, chociaż Maja długo nie mogła sobie znaleźć miejsca, zanim zasnęła. Dzisiaj widać, że coraz bardziej pozbywa się nieufności i niepokoi się coraz mniej.
Zaczyna się chyba dobrze czuć u nas, jednak jest ciągle jeszcze napięta i niepewna, co będzie dalej.
Wygląda na to, że sunie powinny się "dogadać", ale trochę czasu musi upłynąć.
Maja od pierwszej chwili zaznacza swoją dominację nad Kiką, która z trudem to musi niestety zaakceptować .:-) Chyba jednak już się z tym pogodziła.
Pozdrowienia serdeczne!
Jola i Wojtek"

31.10.2011

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Mai:

" Wieści z domu Mai :)
Witamy! Mija półtora miesiąca od przyjazdu Mai do Olecka. Maya na dobre zadomowiła się u nas, my pokochaliśmy ją, a ona nas. Początki nie były łatwe, bo nasza jamniczka nie ma łatwego charakteru, a Maya była z jednej strony lękliwa, a z drugiej - bardzo pobudliwa...Lękliwości, przynajmniej w domu - się pozbyła, pobudliwość - jej pozostała:)
Na załączonych zdjęciach widać, że przyzwyczaiły się do siebie i bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie:).
Maya szybko nauczyła się chodzić na smyczy i załatwiać swoje potrzeby na podwórku, a nie w domu... Jest bardzo żywiołowa, jak zaczyna się cieszyć, to trudno ją uspokoić. Uwielbia spacery, ale równie chętnie spędza czas na swoim posłaniu lub bawiąc się z Kiką. Każda ma swoje własne terytorium, ale są miejsca, gdzie czas spędzają razem. Zdarza się, że pozostają same w domu, gdy wracamy, to radości nie ma końca... Odwiedziliśmy naszą panią weterynarz, która dokładnie zbadała Mayę.
Wszystko było w porządku, tylko w uszach - jakiś stan zapalny, więc dostaliśmy kropelki, które wpuszczaliśmy dwa razy dziennie.
Pozdrawiamy bardzo serdecznie
Jola, Wojtek, Maya i Kika"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.