STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NORI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

16.09.2011

2 letni Nori trafił do schroniska kilka dni temu. Bokser jest wychudzony, bardzo przyjaźnie nastawiony do wszystkich, mieszka w boksie z innymi psami, dogaduje się z nimi bez problemu.

Nori zostanie w poniedziałek wykastrowany, będzie gotowy do adopcji.

06.10.2011

Nori zamieszkał kilka dni temu w nowym domu:

" Droga Pani Alu
Pierwsze dni z Norim upływają spokojnie. Nie mamy żadnych kłopotów. Pies jest grzeczny, ufny, zjada wszystko, nie boi się. Nie powiem, w pierwszych dwóch dniach traktował nas z rezerwą. Nie było bokserkowych pocałunków, od głaskań raczej się uchylał, zero machających ogonków. Wczoraj jednak, gdy wróciłam z pracy, cała kuchnia zawirowała zgodnie z rytmem merdającego ogona i tak już pewnie zostanie :)
Lubimy się już głaskać i w ogóle być blisko siebie w każdej chwili.
Oczywiście, były też drobne wpadki, jak choćby pożarcie bezpańskiego (w opinii Noriego) masła. Ale, kto by tam palił o to stosy... :)W te piękne dni wrześniowe Nori ma do dyspozycji duży (30 arów) ogród i widok na góry. Ale nad leżenie na trawie przedkłada deski tarasu. Widać, trawa go kłuje...
Przesyłam parę zdjęć. Widać na nich, niestety, jaki to chudeusz. Po prostu, koścista tasiemka. To tylko kwestia czasu, pracujemy nad tym!
Po paru dniach nadal uważamy, że jest dobrze :).

Musimy jednak uważać na Wszystkojedzącą Paszczę Noriego i jego nos, który węszy bez ustanku i wynajduje wszystko, co można ściągnąć z kuchni...
Dziękujemy
pozdrawiamy wszystkie osoby zaangażowane w pomoc bokserom"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.