STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAMBA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

25.10.2011

Mamba ma 6 miesięcy. Bokserka została odebrana właścicielce, która wiązała ją do nogi stołu, nie wyprowadzała na spacery. Sunia była zaniedbana i niedożywiona.

Mamba przeszła wczoraj pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym w Warszawie.

Dziękujemy bardzo Panu Grzegorzowi, który zainteresował się losem bokserki, odebrał od właścicielki i przekazał pod opiekę naszej Fundacji.

Mamba była dziś na wizycie kontrolnej w lecznicy, została zaszczepiona.

Relacja z domu tymczasowego:

"Mambunia to taka mała iskierka, pieszczoch, chciałaby się cały czas bawić albo przytulać. Z małymi psami dogaduje się bez problemu i szaleje podczas zabawy, dużych się boi i podchodzi raczej z rezerwą. Najbardziej zaprzyjaźniła się z Cezarem, zachęcała do zabawy, podgryzała..."

03.11.2011

Mamba zamieszkała wczoraj w nowym domu w Legionowie.

Relacja z nowego domu:

"Witam serdecznie,
Chciałam się podzielić pierwszymi wieściami z nowego domu Mamby. Od wczoraj to tak na prawdę też nowy dom dla nas bo z nowym członkiem rodziny:). Malutka była trochę podziębiona ale staramy sie to poskromić no i nadal jest na antybiotyku. Mimo tego humor i apetyt dopisuje! Żywiołowa przytulacha:) Potrzeby pięknie załatwia na dworze, mimo jakiejś tam malej wpadki ale przecież każdemu się zdarza;) W trakcie zabawy i oczywiście za smakołyki w nagrodę, uczę ją podstawowych komend ("siad" robi całkiem ładnie ale nad "łapą" musimy jeszcze troszkę popracować:) ) wszystko oczywiście na spokój bez nacisków, na pewno kolejne nowe miejsce jest dla niej sporym przeżyciem, mamy zresztą dużo czasu na nauke. Najważniejsze to oby zdrówko i samopoczucie dopisywało! Z całych sił będziemy się o to starać. Poznała już naszego wszędobylskiego sąsiada (psa Miśka) :) Przyjaźnił się z naszą poprzednią Luną myślę, że i w tym przypadku zanosi się na fajną znajomość:)To tak w telegraficznym skrócie. Na wszelkie pytania odpowiem jeśli jakieś są?:)
Przesyłam trochę zdjęć. Za jakiś czas postaram się zrobić więcej  i konkretniejsze to również podeślę i opowiem co nowego słychać w Legionowie:)

Pozdrawiam ciepło!"

02.03.2012

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Mamby:

"Witam serdecznie!
Przesyłam troszkę zdjęć Gaji. Jest z nami cały czas! Łobuzuje strasznie, ale jest przekochana:) Już trochę przy nas wyrosła i przytyła i na pewno pokochała! Uwielbia wszystko gryźć dlatego tak zapobiegawczo jej zaopatrzenie w gryzaki ciągle rośnie:) Co prawda staje się coraz bardziej usłuchana i wyrasta na piekną i żywiołową suczkę. Kąpieli jeszcze nie polubiła, natomiast z suszarką się bardzo zaprzyjaźniła (lubi cieplutkie powietrze połączone z masującą ręką pańci:] )
Uwielbia przebywać godzinami na świeżym powietrzu, powstrzymały ją dopiero ostatnie dosyć mocne mrozy (wtedy bardziej spieszyło jej się do domu). Bardzo polubiła podgryzanie krzaczków na działce dlatego sprawiliśmy jej mały prezent - mianowicie piękny skórkowy kaganiec:) No cóż...oprócz zabawy musi też być i nauka. Stosunek do wszystkich ludzi ma bardzo przyjazny, złodzieja raczej nie odstraszy:)
Poniżej wklejam link do takiej lokalnej gazetki, gdzie miałam okazje pokazać się z Gają w słusznej sprawie i zachęcić ludzi do dawania domu kochanym "bezdomniakom:
http://www.strefa.info/index.php/strefa-zwierzat-ak/nr-03-112011/592-dobra-adopcja-nr-3
P.S. tak podsumowując...Gaja bez znaczenia czy w ferworze wariowania i zabawy, czy taka zupełnie spokojna przytulacha jest przez nas kochana i mam nadzieję zostanie z nami na dłuuugie lata, po prostu na zawsze!
Pozdrawiamy z Legionowa!!:)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.