STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
AMBER
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Wiązowna
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

27.10.2011

Amber błąkał się obok siedziby firmy w Warszawie, zauważył go Pan z ochrony i postanowił mu pomóc, żeby nie wpadł pod samochód i nie trafił do schroniska.

Amber mieszka obecnie na terenie firmy, ma swoją ciepłą bude, dostaje regularnie jeść, pracownicy firmy zdają sobie jednak sprawę, że nie jest to miejsce dla boksera.

Zostaliśmy poproszeni o znalezienie domu dla Ambera, młodego, cudnego boksia, tak spragnionego kontaktu z człowiekiem.

Relacja wolontariusza:

"Amber jest przesympatycznym, pięknym boksiem, tak bardzo się cieszy na widok człowieka, istne szaleństwo, kręci pupką na wszystkie strony, siada, kładzie się, daje łapkę, byle tylko zwrócić na niego uwagę. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego, a przy tym rozpiera go energia."

31.10.2011

Amber przeszedł dzisiaj pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym w Wiązownej.
Dziękujemy bardzo Pani Ani i jej rodzinie za przygarnięcie boksera pod swój dach.

Amber w domu tymczasowym zwiedził wszystkie kąty w domu, Pani Ania spróbuje go dzisiaj zapoznać z kotem rezydentem, trzymamy kciuki, żeby zwierzęta się dogadały.

06.11.2011

Amber przywiązał się bardzo do opiekunów z domu tymczasowego. Chodzi za nimi krok w krok, siada na kolanach, chce się przytulać.

Opiekunowie Ambera podjęli decyzję, że bokser zostanie u nich na stałe :-)

16.01.2012

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia z nowego domu Ambera:

" Witam,
chciałam poinformować Państwa, że Maks (na stronie fundacji figuruje pod imieniem Amber) jest już po zabiegu kastracji. Wszystko ładnie się zagoiło i Maks czuje się dobrze, dwa dni po zabiegu humor mu wrócił i był gotowy do zabawy. Maks bardzo się u nas zadomowił, uwielbia się przytulać i jest bardzo zazdrosny o kota. W domu zachowuje się jak prawdziwy gospodarz, jest bardzo czujny i uspokaja się dopiero jak jesteśmy wszyscy w domu.
Pozdrawiam"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.