STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BONUS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

28.10.2011

Bonus to młody, około roczny, bardzo łagodny i ufny bokser. Trafił do schroniska 03.10.2011. Bokser jest bardzo przyjacielski i łagodny w stosunku to otoczenia, to piękny psiak. Zgadza się z innymi psami, jest towarzyski i bardzo wpatrzony w człowieka.

13.11.2011

Otrzymaliśmy informację, że Bonus znalazł dom, został adoptowany bezpośrednio ze schroniska.

10.02.2012

Bonus bardzo pilnie szuka nowego domu, inaczej trafi do schroniska. Bokser jest bardzo łagodny, przyjaźnie nastawiony, nie wykazuje agresji do innych psów, a nawet do kotów.

20.02.2012

Bonus zamieszkał w nowym domu w Warszawie.

Relacja z nowego domu:

"No więc pierwszy tydzień z Bonusem już prawie za nami... Bonus powoli aklimatyzuje się w nowym domu, ale idzie mu to dość opornie ;) Nie za bardzo lubi słuchać, co się do niego mówi. Pierwsze noce raczej nie należały do łatwych, ponieważ latał po całym domu i próbował dostać się do pokoi w których śpimy. Na szczęście już jest lepiej - nie próbuje się dostać, ale nasłuchuje co się dzieje na klatce i szczeka na idących sąsiadów, ale myślę że i tego  powoli go oduczymy... ;)
Jeśli chodzi o zabawę to jest niezmordowany. Nie ważne ile człowiek by się z nim bawił to i tak będzie mu mało. Czasami jest to wręcz uciążliwe (bo potrafi to trwać do 22), ale myślę, że mu przejdzie jak tylko zaczniemy go spuszczać ze smyczy i się wyszaleje. Z innymi psami nie ma problemu - zachowuje się bardzo przyjacielsko.
Pozostaje tylko problem uszu - ciągle się drapie i nie da sobie do nich zajrzeć; ostatnio nawet chciał z tego powodu dziabnąć weterynarza i nie dał sobie sprawdzić uszu. Jak na razie przyjmuje antybiotyki i zobaczymy czy to wirusowe zapalenie czy też (jak przypuszcza weterynarz) pasożyty.
Zostaje mi tylko powiedzieć, że z dnia na dzień jest z Bonusem coraz lepiej, trzeba tylko poczekać, aż się poczuje pewniej bo widać, że nadal jest nieco nieufny... Czas pokaże ;)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.