STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JOKER
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

03.03.2009r. dom tymczasowy Jokera stał się domem stałym :)

 

 

Joker na początku stycznia znalazł się w schronisku. Niestety przylgnęła do niego etykietka agresora, ponieważ podobno złapał zębami pracownika schroniska.
Pies po kilku dniach pobytu w schronisku został przez naszego Wolontariusza zabrany do hotelu, potem do domu tymczasowego. Okazało się, że nie jest agresywny, tylko bardzo zestresowany. Po kilku dniach przeobraził się w wesołego, beztroskiego boksera z wielkim apetytem na zabawę i przysmaki.

03.03.2009r.
Joker ma ogromne szczęście - jego dom tymczasowy postanowił przekształcić się w dom stały. By formalnościom stało się zadość, bokser przed adopcją został wykastrowany. Teraz może cieszyć się miłością swoich opiekunów przez resztę swojego życia.

Relacja z Nowego Domu:
"Joker jest sympatycznym, żywiołowym boksiem, który nie stwarza większych problemów wychowawczych. Zdarza mu się zrobić w mieszkaniu małą demolkę pod nieobecność właścicieli. Jednak mają oni dużo cierpliwości i ze stoickim spokojem tłumaczą mu, że tak nie wolno. Za łakocie potrafi wykonać każde polecenie i nie istnieją dla niego rzeczy niemożliwe. Jego ulubioną zabawą jest podgryzanie rękawów pańcinej bluzy oraz szaleńcza pogoń za piłką. Jest też niesamowitym pieszczochem i przy każdej nadarzającej się okazji przytula się mocno do Pani. Jest bardzo przyjaźnie usposobiony do innych psów i z każdym rzuciłby się w wir zabawy. Ma już nawet paru kumpli i kumpelkę, które sumiennie towarzyszą mu w psich wybrykach. Bywa czasem uparty....i lubi się kąpać."
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.