STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NADIA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

28.11.2011

Nadia trafiła do schroniska tydzień temu, była przeraźliwie wychudzona.

Bokserka jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, bez problemu dogaduje się z innymi psami.

Nadia będzie gotowa do adopcji po sterylizacji.

12.12.2011

Nadia ciągle czeka w schronisku na nowy dom.

Bokserka bardzo ładnie przybrała na wadze, ale nadal jest bardzo smutna.W kojcu siedzi z małym pieskiem, z którym dzieli miskę i posłanie.

01.01.2012

Nadia zamieszkała w Warszawie u Państwa, którzy zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. Sunia ma w końcu wspaniałą Rodzinę, jest kochana i rozpieszczana. Nie mogła trafić lepiej.

16.01.2012

Dostaliśmy relację o Nadi od Beaty, która odwiedzała bokserkę w schronisku i pomogła w transporcie suni do nowego domu za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również Marzenie i Mirkowi za dowiezienie Nadi pod Warszawę.

"Nadia przebywała w schronisku od połowy listopada.Do schroniska trafiła skrajnie wychudzona i przestraszona. Pod okiem kierowniczki schroniska i jej pracowników przybrała trochę na wadze i nie była już tak wystraszona, ale nadal była bardzo smutna,  ponieważ było jej brak kochającego człowieka. Od kilku dni Nadia jest w kochającym domku. Nadia na nową drogę życia dostała nowe imię- Balbina. Nasza droga do nowego domku była bardzo spokojna. Wyszłyśmy ze schroniska obydwie bardzo szczęśliwe. Przy samochodzie zobaczyła czekającego mojego męża i zaczęła panicznie się bać, ale po paru minutach strach przeszedł, nawet zaprzyjaźnili się. Do samochodu nie chciała wejść musieliśmy ją wsadzić. Początkowo stała niepewnie, oczywiście miałam ze sobą moje dwa boksery. Chciałam sprawdzić jeszcze raz, jaka będzie reakcja na dwie suczki w samochodzie. A jakże trzeba było się powąchać i tylko tyle. Było jej obojętne, że są jeszcze oprócz niej dwa psy. Po paru minutach usiadła na podłodze, a później położyła się. Jednak po niedługim czasie doszła do wniosku, że podłoga jest za twarda,  wygodniej jest na siedzeniu. Wtedy położyła się koło mnie i zasnęła. Po niedługim czasie usłyszałam delikatne chrapanie. Spotkanie z nowymi właścicielami (przemiłe małżeństwo) przebiegło bardzo sympatycznie. Pani Marylka poczęstowała Balbinę babeczkami, które zjadła z ogromnym apetytem. I tak nasze szczęście trafiło do bardzo dobrego domku. Nie mogłam  doczekać się pierwszej relacji z nowego domu, ale pani Maryla nie kazała mi długo czekać ( pani Marylko dziękuję). Po trzech godzinach  zadzwoniła do mnie, opowiadając mi, jak grzecznym, mądrym i miłym boksiem jest Balbina.
Po wielu rozmowach wiem, że Balbina zaczyna reagować na swoje nowe imię, jest bardzo grzeczna w domu i na spacerze. Na spacerku pilnuje swojego pana i nie interesują ją inne psy. W domu zaczyna się czuć, jak u siebie. Nadal potrzebuje dużo miłości i czułości. Potrafi swojego pana tyrpać głową, żeby tylko ją pogłaskał czy przytulił. Na spacery niekoniecznie chce często wychodzić, tak jakby się bała, że już tam zostanie sama, bez pana, bez miłości i jedzenia. Ostatnio państwo pojechali na zakupy i Balbina została krótki czas sama w domu. Po powrocie okazało się, że Balbina ściągnęła z fotela swojej pani ubranie, aby na nim poleżeć (tak bardzo pragnęła czuć zapach swojej ukochanej pani). Pani Marylka jest pełna podziwu dla swojej suni, że po tym wszystkim co ją spotkało ma tyle miłości do ludzi. Od 1973 roku pani Marylka miała zawsze bokserki,ale ma pierwszy raz boksia z azylu. Wszystkie jej psy były bardzo mądre i grzeczne, ale Balbina jest nadzwyczajna w swojej grzeczności, mądrości i miłości. Pani Marylko i Panie Andrzeju, dziękujemy za tak dobry dom i taką szczerą miłość. Otrzymacie Państwo po stokroć odwzajemnioną i bezinteresowną miłość. Czekamy na dalsze relacje."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.