STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LAKI
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

30.11.2011

Laki błąkał się przez trzy tygodnie po polach w miejscowości Szydłowiec pod Radomiem. Został zauważony, złapany i przekazany nam przez Anitę, która zajmuje się ratowaniem bezdomnych zwierząt w okolicy.

Laki przeszedł dziś pod opiekę naszej Fundacji, przyjechał z Szydłowca do Warszawy i zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie.

Bokser po długiej tułaczce trafił do nas mocno wychudzony, brudny, zapchlony i z licznymi kleszczami na ciele.

Przed oddaniem Lakiego do domu tymczasowego, zawieźliśmy boksera do lecznicy na kontrolne badania.

Opis badania:

"Ogólna kondycja ciała zła, pies wychudzony, zapadnięte boki, widoczne żebra. Sierść zaniedbana, włos matowy, zakurzony. Znaczna inwazja pcheł i kleszczy. Zapalenie uszu, usunięto znaczną ilość brązowej wydzieliny, uszy do leczenia. Zapalenie spojówek."

Laki został odrobaczony, odpchlony, wykonano mu toaletę uszu oraz pobrano krew do badania morfologicznego i biochemicznego.

Relacja wolontariusza:

" Laki jest bardzo grzecznym, zrównoważonym bokserem, w samochodzie przespał całą drogę przykryty kocem. W lecznicy oaza spokoju, aniołek. Można było bez problemu czyścić mu uszy, pobrać krew i osłuchać. Na pewno brakuje mu ciepła, dobrego jedzenia i spokoju, w domu tymczasowym będzie miał świetną opiekę i niedługo odzyska typową boksiową radość."

12.09.2012

Laki zostaje na stałe w domu tymczasowym. Bokser przytył, jest radosny i szczęśliwy, ma swoją ulubioną zabawkę z którą się nie rozstaje.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.