STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SETI
Wiek: 5-7
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

30.11.2011

Seti jest spokojnym, zrónowazonym, przyjaźnie nastawionym bokserem. Trafił do schroniska ze swoim chipem, ale właściciel nie zgłosił się po niego. Seti był bardzo wychudzony, teraz już doszedł do siebie.  W jego oczach widać smutek..., psiak czeka na odmianę losu.

23.12.2011

Seti bardzo przeżywał pobyt w schronisku, był coraz chudszy...

Bokser przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym pod Warszawą.

"Seti to cudowny boksiowy aniołek o niespotykanym umaszczeniu. Jest drobniutki i przeraźliwie wychudzony, widać wszystkie kosteczki. Seti jest bardzo grzeczny, nie brudzi w domu, nie niszczy, ładnie chodzi na smyczy. Bez problemu dogaduje się zarówno z sukami jak i psami. Uwielbia się przytulać, mógłby bez końca trzymać główkę na moich kolanach albo na ramieniu w zamian za pieszczotę."

05.01.2012

Seti był dzisiaj w lecznicy na badaniach kontrolnych, wykonano mu badanie krwi: morfologię i biochemię. Bokser był bardzo grzeczny i bez problemu pozwolił się zbadac i pobrać lekarzowi krew. Czekamy na wyniki.

10.01.2011

Seti zamieszkał w nowym domu w Czerwionce-Leszczyny.

Relacja z nowego domu:

"Witam.
Obiecana relacja:
Seti jest cudowny, jego nie można nie kochać :) Wielki pieszczoch, który przy każdej okazji domaga się pieszczot, przytulania i drapania za uszkiem.Potrzebuje nieustannego kontaktu z człowiekiem, nawet teraz leży obok na kanapie i wkłada głowę pod pachę.Szybko się aklimatyzuje. Wszędzie za mną chodzi, do łazienki, kuchni, dosłownie wszędzie- nie opuszcza na krok :) Kanapa oczywiście jest już jego i na niej najbardziej lubi spać. W domu bardzo grzeczny- po prostu idealny, bawi się chętnie zabawkami, nie niszczy, bardzo posłuszny- wspaniały :) Na inne psy nie reaguje- w domku są jeszcze inne psiaki, ale Seti nie zwraca na nie uwagi.Jeszcze chudziutki, ale pracujemy nad tym żeby ładnie przybrał na wadze :) Wszystko ładnie zjada, nie grymasi.
Uwielbia spacery, spuszczony ze smyczy wariuje jak szczeniaczek- biega, skacze, ciągnie za smycz i przynosi każdy napotkany patyk.
Uwielbia jeździć samochodem.
Dzisiaj byliśmy u weta bo chłopak trochę zaziębiony- zapalenie pęcherza się przypętało i często chodził siusiać, ale dostaje antybiotyk i jest pod kontrolą lekarza. U naszej pani doktor był bardzo grzeczny.
Ogólnie najwspanialszy boksio na świecie, cudowny, kochany, wspaniały :)
Pozdrawiamy"

 

03.08.2014

Dostaliśmy bardzo smutną wiadomość z domu Setiego. Bokser przeszedł za Tęczowy Most.

"Ponad trzy lata temu z Waszej Fundacji przybył do nas biedny, zagubiony, chudy staruszek.Pamiętam jakby to było wczoraj...Zdobywał serca wszystkich, kochany przytulak. Dzisiaj serce pęka, a łzy nie przestają płynąć. Wczoraj na moich rękach zasnął mój najwierniejszy przyjaciel, był z nami tylko i aż 3,5 roku. Wniósł radość do naszego domu. Choroba przyszła nagle, bez objawów, bez uprzedzenia, dzień wcześniej biegał, cieszył się życiem, kolejnego gasł w oczach,cierpiał, nasza Pani doktor widziała tylko jedno wyjście. Z rakiem nie można już było walczyć. Zgasł w moich ramionach. Nie potrafię się z tym pogodzić, ale dziękuję Wam, że mógł być z nami w jesieni swojego życia.Teraz biega za tęczowym mostem- mam nadzieję, że jest mu tam lepiej. Tak strasznie za nim tęsknię...

Ksymena
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.