STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KROPKA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

26.03.2009r. Kropka zamieszkała w nowym domu :)

 

Suczka jest malutka w porównaniu z innymi bokserami.
Znaleziono ją na ulicy, w miejscowości Rydułtowy, w bardzo złym stanie - skrajnie wychudzoną, gdzieniegdzie bez sierści.
16 października 2008r. została przywieziona przez straż miejską do schroniska w Rybniku. W schronisku przytyła, zaczęła porastać sierścią.

Wolontariuszka, która zabierała Kropkę ze schroniska pisze:
"Początkowo była bardzo nieufna, jak podeszłam do klatki zaczęła się trząść. Przy samochodzie rozglądała się ciekawie i wsiadła bez problemu. Po godzinie jazdy uspokoiła się, ale próbowała mnie wylizać - jest strasznie całuśna.
Kropka, z początku bojaźliwa, okazała się bardzo pozytywnie nastawiona do świata, wręcz "słodka dziewczynka". Reaguje na komendy: idziemy, wejdź, czekaj."

Kropka jest zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia, przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Serdecznie dziękujemy Państwu Jakubaszkom za transport Kropki do domu tymczasowego w Poznaniu!!!

18.01.2009r.
Po trzech dniach nowi właściciele Kropki zdecydowali o oddaniu jej z powrotem.
Niestety, nie potrafili zaakceptować młodego, temperamentnego psa, ani dać mu czasu na przystosowanie i przyzwyczajenie do nowego domu.

Suczka ponownie poszukuje swojego człowieka. Mamy nadzieję, że kolejny dom będzie tym ostatecznym, odpowiedzialnym i przygotowanym na to, że pies po przejściach potrzebuje czasu i cierpliwości, zanim przystosuje sie do nowych warunków i nowych ludzi.


07.03.2009r.
Kropka jest miłym, spokojnym kanapowcem - kiedy w domu są ludzie. Kiedy zostaje sama, dopada ją bardzo silny lęk separacyjny i suczka próbuje sobie z nim poradzić demolując lokal.
Od kilku dni jest poddana treningowi tłumienia tego lęku. Domowi tymczasowemu Kropki pomaga w prowadzeniu terapii Pani Magda Urban z Fundacji Psia Wachta.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.