STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MYSZKA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Sochaczew
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

11.01.2012

Myszka została nam zgłoszona przez Fundację Do Serca Przytul Psa.
Bokserka bardzo długo błąkała się po wsi ze sznurem na szyi, została zauważona przez Panią, która ją przygarnęła i dała schronienie. Myszka nie może niestety zostać u obecnej opiekunki, schronisko jej nie przyjmie, sunia bardzo pilnie potrzebuje domu tymczasowego lub stałego. Mysia prawdopodobnie całe życie spędziła na uwięzi, na pośladkach ma ogromne odleżyny. Sunia jest bardzo przyjacielska i łagodna. Szukamy dla bokserki bezpiecznej przystani, miejsca, w którym już nikt jej nie skrzywdzi, a ofiaruje miłość i bezpieczeństwo na jesień życia.

26.01.2012

Myszka przeszła pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym u Rafała w Sochaczewie. Bez problemu dogadała się z Pręguskiem adoptowanym z naszej Fundacji oraz z sunią buldożką.

Relacja Rafała:

"Myszka to wspaniała psina, na razie nie zachowuje się jak bokser, nie lubi się przytulać, spać na łóżku. Jest straszliwie wychudzona, co za tym idzie szuka jedzenia wszędzie-potrafi też zajrzeć na stół, do kosza na śmieci i przeszukać miski pozostałych psiaków.W kontaktach z innymi psami wzorcowo, dziadkowi ciągle wylizuje fafle a bulwie całą mordkę."

21.02.2012

Myszka miała kilka dni temu zabieg sterylizacji, sunia czuje się bardzo dobrze, zachęca pozostałe psy do zabawy.

29.02.2012

Myszka zamieszkała w nowym domu pod Olsztynem.

Relacja z nowego domu:

"Witam:) 25 lutego ok 16 Myszka przyjechala do naszego domu. Znałyśmy ją z relacji Rafała, ze zdjęć....itd...
Wreszcie na żywo. Myszka, a coraz częśćiej mówimy do niej Marusia:) okazała się niesamowita. Mysia przywitała sie bardzo grzecznie ze wszystkimi, zjadła porcję i popiła wodą.Uśmiechała się. Spokojnie przespała noc...z kotami mijają się róznie..ale bez agresji...raczej na zasadzie co to się plącze przy mojej misce. Kiedy piszę tą relację jest poniedziałek wieczór, a nam się zdaje, że Mysia byla z nami od zawsze:) Wygląda na to, że to milość od pierwszego wejrzenia:)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.