STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MACIUŚ
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

12.01.2012

Maciuś ma ok 4-5 lat. Został odebrany podczas interwencji bowiem przebywał na działkach w tragicznych warunkach. Pies był skrępowany zardzewiałym łańcuchem przy szyi, łańcuch był tak poskręcany, że bokser ledwo mógł się poruszać. Maciuś leżał na mokrej szmacie (legowisko) całej w odchodach, obok były miska i garnek całe wybrudzone odchodami.  Bokser nie miał budy, był zziębnięty i trząsł się.  Maciuś jest chudy, zagłodzony, odwodniony, w złym stanie zdrowotnym.
Obecnie mieszka w Fundacji "Stacyjka Maltusia", wygląda tragicznie - chudy, skóra z pchłami i łupieżem, uszy brudne z ranami, zapalenie spojówek, liczne rany i otarcia na skórze.

Relacja wolontariusza:

"Bokser poddany został terapii antybiotykowej, jest odpchlony, ma wyczyszczone uszy, o które trzeba teraz systematycznie dbać. Jest w trakcie leczenia i czekamy na efekty. Obecnie dostaje bardzo dobrą karmę ROYAL CANIN i witaminki.  Jest spokojnym pieskiem. Przyjazny dla ludzi i zwierząt, bardzo posłuszny, gdyż słucha wszystkich wydawanych poleceń."

Maciuś pilnie szuka domu, który zaopiekuje się nim, zadba i już nigdy nie skrzywdzi.

 


17.01.2012

Otrzymaliśmy informację, że Maciuś znalazł dom.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.