STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
HEKTOR
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

13.01.2012

Młodziutki Hektor trafił do schroniska w którym sobie zupełnie nie radził, był przerażony, leżał skulony w kącie boksu, trząsł się, z tygodnia na tydzień był coraz chudszy.

Hektor przeszedł w środę pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Wiesi w Warszawie.

Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w transport Hektora ze schroniska do domu tymczasowego.

Relacja wolontariusza:

" Hektor w samochodzie leżał cały czas skulony, był przerażony, nie wiedział dokąd go zabieramy i co go czeka. Strasznie śmierdział, puszczał okropne bąki, pchły na nim widać było z daleka."

Hektor przyjechał dzisiaj do lecznicy na badania kontrolne, został do wieczora w szpitalu, bokser jest przeraźliwie wychudzony. Pobrano mu krew oraz mocz do badania ogólnego i na posiew. Hektor bardzo duzo pije i siusia, wyniki moczu wykazały stan zapalny pęcherza moczowego, pies dostał antybiotyki.

W domu tymczasowym u Pani Wiesi bez problemu dogadał sie z psami rezydentami, Pani Wiesi nie odstępuje na krok.

02.02.2012

Hektor w domu tymczasowym ładnie przytył, dzięki opiece pani Wiesi bokser stał się wesołym, ufnym psem, który już się nie boi wyciągnietej w jego stronę ręki.

04.03.2012

Chociaż nie wydajemy psów do adopcji za granicę, tym razem zrobiliśmy wyjątek ....

Hektor zamieszkał w Szwecji, okazało się, że nowi Państwo Hektorka mieszkają w tej samej miejscowości, co nasza wolontariuszka, więc Fundacja bez problemu mogła przeprowadzić wizytę przedadopcyjną i jest w stałym kontakcie z nowym domem.

Relacja z nowego domu:

"Pierwsze informacje dotyczące pieska otrzymałem od Ali, z opisu i zdjęć zapowiadało się ciekawie,
niestety ze względu na szczepienia i formalności musieliśmy czekać na Hektora/Arona 21 dni, więc przeciągało się to w nieskończoność.
W końcu nadszedł dzień, kiedy się poznaliśmy (26 luty), nie wiedziałem, czego się spodziewać, żona stwierdziła, że mam za duże wyobrażenia, ponieważ miałem wcześniej bokserki, więc spodziewałem się przywitania pełnego entuzjazmu i szału. Rozczarowania nie było, tak jak myślałem Hektor okazał się psem bardzo radosnym i od razu wiedziałem, że się dogadamy, ale jeszcze długa droga przed nami, ponieważ musieliśmy dojechać do Świnoujścia, a później promem do Szwecji, w między czasie poznawaliśmy się coraz bardziej, opisuję to w skrócie z godziny na godzinę mnie zaskakiwał, a najmilsze było to, że z Aronem od samego początku strasznie się zżyliśmy i bylem w szoku, kiedy szwagierka mi powiedziała, że gdy wyszedłem z samochodu on strasznie piszczał. Gdy weszliśmy na prom to Aron zrobił prawdziwą furorę, ponieważ jeden członek załogi spytał się mnie, skąd mam tak pięknego psa, odpowiedziałem, że z Fundacji sos bokserom i jak do tej pory Aron nie miał za różowego życia, około 30min później cała załoga przychodziła, pytała się, jak się czuje i czy wszystko w porządku, jako jedyny nie musiał nosić kagańca :) ale po drugiej stronie czekała na niego niespodzianka w postaci mojej kochanej żony, która z początku była zazdrosna, bo Aron nie pokazywał jej tyle uczucia, co mi w tej chwili, a jest 1 marca chyba bardziej kocha Panią, mam nadzieję, że mnie też. Przytył już 2.5 kilo i rośnie jak na drożdżach, poznaje Szwecję, uwielbia spacery nad morzem, no i wczoraj zaczarował swoim urokiem starszą panią, która szła z balkonikiem i dostał lody. Jest super przez duże S i kochamy go z całego serca, to najwspanialszy pies, jakiego mieliśmy przyjemność poznać, no i teraz tworzymy trzy osobową rodzinkę, my dwójka i nasze dziecię Aronek:)"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.