STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SZELEST
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

14.01.2012

Szelest to około 2 letnia sunia w typie boksera. Waży ok 24 kg, ma 63 cm w kłębie. Jest przyjazna w stosunku do ludzi. Pozwala brać się na ręce, podnosić łapy, zaglądać do pyszczka, czy uszu. Jedzenie bierze z ręki bardzo delikatnie. Zna komendy siad, łapa, poproś, ale potrzebuje motywacji, by je wykonać (np. parówki). Na smyczy chodzi dobrze, często przy nodze, jedynie gdy coś lub ktoś ją zaciekawi wtedy ciągnie w jego kierunku. Na zamkniętym terenie spuszczona ze smyczy trzyma się blisko opiekuna  i wraca na zawołanie. W chwili obecnej nie interesuje się zabawkami, woli bawić się w berka z człowiekiem.
W stosunku do psów przyjazna, niezależnie od płci. Czasem chce się z psami bawić, ale przeważnie po przywitaniu się zaczyna ignorować psich kolegów.

17.01.2012

Szelest zamieszkała w nowym domu w Sosnowcu. Z pierwszych relacji z nowego domku wiemy, że Szelest jest bardzo grzeczna, oby tak dalej! Czekamy na obiecane zdjęcia i relację.

30.01.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Szelest:

"Dzień dobry!
Tak jak obiecałam,chcę przekazać Państwu parę słów na temat naszej kochanej suni.
Przede wszystkim ma na imię SARA. Bardzo szybko przyzwyczaiła się do nowego imienia, czasami nawet zastanawiamy się, czy nie trafiliśmy z imieniem na to jej prawdziwe. Sara po wejściu do domu obiegła cały parter obwąchując prawie każdy kąt, ale nic nie dotykała. Robiła to nad wyraz delikatnie. Nie chciała wejść na piętro, i tak jej zostało do tej pory. Nie lubi być na górze.Na spacerze jest bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy (jeszcze jej nie puszczamy, biega bez smyczy tylko po ogrodzie). Przy spotkaniu z pieskami, po przywitaniu się, prawie ja nie interesują, no chyba, że któryś na nią szczeka, więc i ona nie pozostaje dłużna. Bardzo lubi jeździć samochodem i nadal rozgląda się na spacerach jakby szukała swojego Pana/Pani. Nie potrafi bawić się zabawkami, ale pomału uczymy się. Wyleczyliśmy już kaszel, teraz czeka ją jeszcze w połowie lutego sterylizacja. Bardzo dziękuję za to że istniejecie, bo dzięki Waszej pracy wiele biednych stworzeń znajduje dom. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pani Oli,
Pozdrawiam."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.