STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BARY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

14.01.2012

Barry trafił do schroniska ponad rok temu po wypadku komunikacyjnym.
Nikt go nie szukał, nikt o niego nie pytał. Został porzucony. Być może ktoś go wyrzucił z samochodu i pies biegając w olbrzymim szoku, poszukując swojego pana i auta wpadł pod inne.
Przypłacił to trwałym uszczerbkiem w swoim wyglądzie fizycznym, ponieważ ma lekko zdeformowane tylne łapy, co jednak nie przysparza mu bólu podczas chodzenia, stanowi jedynie defekt w wyglądzie.
To właśnie ten defekt nie pozwolił mu przez ponad półtora roku znaleźć nowego domu. Nie ma się co dziwić, że większość adoptujących chce mieć piękne, rasowo wyglądające, młodziutkie psiaki, które pięknie będą się prezentować w ogrodzie lub na codziennym spacerze w parku.
Barry nie ma szans na adopcję, pomimo, że jego pychol przypomina boksera i cieszy się gdy tylko widzi znane mu twarze zbliżające się do jego kojca.
Nie ma szans na adopcję, pomimo swojego pięknego umaszczenia, którego może mu pozazdrościć niejeden rasowy pies.
Nie ma szans na adopcję, bo ma DEFEKT, bo jego tylne łapki są krzywe, co nie przeszkadza mu biegać i szaleć niczym szczeniak.
Nie przeszkadza mu być wpatrzonym w człowieka, choć troszkę zrezygnowanym, powoli tracącym nadzieję psiakiem, który naszym zdaniem zasłużył na wspaniały, dobry dom.
Barry powoli gaśnie w schronisku, jego smutne oczy wyrażają ogromną tęsknotę za domem, za własnym miejscem na ziemi, za swoim ukochanym panem lub panią.

Barry prosi o dom i czeka na cud....

Być może to Państwa serce otworzy się właśnie dla niego?
Barry jest wykastrowany i gotowy do adopcji.

11.02.2012

Dostalismy informację, że Bary znalazł dom, został adoptowany bezpośrednio ze schroniska.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.