STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FAFLUN
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

24.01.2012

Faflun błąkał się pod Kielcami, na szyi ma bliznę po sznurku lub drucie. Bokser trafił do schroniska, w którym przebywa w kojcu zewnętrznym.

"Boksinek Faflun ma koło 5 lat. Jest całuśny, lgnie do ludzi. Umaszczenie piaskowe. Z innymi psami dogaduje się bez problemu. Faflun musi szybko znaleźć dom, schronisko to nie jest miejsce dla niego, biedaczek cały czas się trzęsie z zimna."

Prosimy o dom dla Fafluna...

29.01.2012

Faflun przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie.

Relacja:

" Faflun był bardzo grzeczny w samochodzie, przytulił się i przespał całą drogę. Na początku bokser jest nieufny i przestraszony, po chwili cieszy się, merda ogonkiem, przytula. Musiał się długo błąkać i szukać jedzenia, jest chudziutki, rzuca się na karmę i pochłania je w ciągu kilku sekund."

20.02.2012

Faflun był kilka dni temu w lecznicy, pobrano mu krew, wyniki są dobre. Bokser został odrobaczony, odpchlony i zachipowany.

Relacja Germaine:

" Faflun cierpliwie zniósł wszystkie zabiegi, czyszczenie uszu, pobieranie krwi. Faflun chyba zapomniał, że jest już dorosłym psem, cały czas mu się wydaje że jest małym szczeniakiem i zmieści się u opiekuna na kolanach. Potem domagał sie pieszczot od pani doktor. Najwięcej radości sprawił mu powrót samochodem do domu, kiedy już się upewnił, że wraca ze swoim panem i nigdzie go nie wywozimy."

23.05.2012

Faflun nadal szuka domu, bokser jest energiczny, żywiołowy, uwielbia się bawić. Jest bardzo wylewny, kiedy się wita, skacze i rozdaje buziaki. Z małymi psami dogaduje się bez problemu, w stosunku do dużych jest bardzo nieufny.

27.06.2012

Faflun zamieszkał w nowym domu w Gołkowie pod Warszawą. Bez problemu dogadał się z sunią rezydentką. Czekamy na relację z nowego domu.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.