STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NORTON
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

30.01.2012

2 letni Norton trafił do schroniska 26.01.2012 i jest obecnie na kwarantannie. Bokser jest bardzo przyjazny, chciałby się ciągle przytulać.

10.02.2012

Norton zamieszkał w nowym domu w Mikołowie.

Relacja Beaty:

"Dzisiaj Norton wszedł  bardzo szczęśliwy na swoją nową drogę życia. Mianowicie po okresie kwarantanny pojechał do swojego nowego domku -  pani kierownik i pracownikom schroniska w Częstochowie dziękujemy  za szybkie działanie na rzecz swoich podopiecznych.
Z nowymi właścicielami  Nortona spotkałam się pod schroniskiem (bardzo sympatyczne małżeństwo ze swoją  przemiłą córką). Oczywiście Norton (imienia nie będzie miał zmienionego) czekał już gotowy do adopcji. Nasz maluch był tak podekscytowany, że chciał już wyjść, a my musieliśmy jeszcze załatwić formalności. Nortuś czekając na nas żegnał się z pracownikami schroniska, rozdawał buziaki w prawo i w lewo zwijając się w precelka ze szczęścia. Do samochodu nie chciał wejść. Gdy już wsadziliśmy go do samochodu, siedział grzecznie, rozglądając się i rozdając buziaki -  i tak spokojnie dojechał do swojego domku. Na miejscu okazało się, że Norton nie umie chodzić na smyczy i nie dogadał się na dzień dobry z psem rezydentem. Jednak pani Kasia  i pani Ula nie są tym zrażone, wręcz przeciwnie były przygotowane na nową sytuację  i już pracują nad  dobrym wychowaniem Nortona. Życzymy powodzenia i czekamy na dalsze relacje i zdjęcia."

14.02.2012

Norton bardzo pilnie szuka nowego domu, bokser nie dogadał się niestety z psem rezydentem.

20.02.2012

Norton zamieszkał w nowym domu w Łodzi.

Relacja Beaty:

"Dzisiaj nasz Norton pojechał do nowego domu do Łodzi. Nasza droga przebiegła bardzo spokojnie, chociaż Norton siedział bardzo czujnie. On dobrze wiedział, że coś się dzieje, tylko co? Nowi właściciele psiaka przywitali go z czułością. Widać było, że nasz boksiak zrobił na nich dobre wrażenie. Mimo tego Norton nie chciał wejść do samochodu, a gdy odchodziłam serce moje płakało, gdy widziałam jego wzrok. Wzrok proszący nie zostawiaj mnie. Po paru godzinach zadzwoniłam do Pani Halinki i Pana Piotra. Jak się okazało Norton szybko się zadomowił. Ładnie zjadł posiłek i cały czas chce się bawić. Ten chłopak jest aniołem w domu, do zabawy i przytulania. Trochę trudniej jest na spacerach, gdy widzi psa. No cóż nasz mały bohater nie bardzo lubi swoich bliźnich. Nowi właściciele już wiedzieli o tym i unikają takich sytuacji, aby nie stresować Nortona i spotkanego psa. Życzymy samych sukcesów w pracy nad układaniem charakteru Nortona. Na pewno dostaniecie państwo dużo miłości z tego małego serduszka. Powodzenia na nowej drodze życia, w której Norton zajmie dużo miejsca."

08.03.2012

2 letni bokser Norton ponownie szuka swojego domu i szczęścia.

Norton jest energicznym i niewychowanym bokserem, który potrzebuje konsekwencji w wychowaniu aby nauczyć się dobrego zachowania..

Ten śliczny młody pies, skacze ze szczęścia na domowników i nie potrafi utrzymać swoich emocji na wodzy. Niestety jego nadmierna energia przeszkadza opiekunce, która sobie z psem nie radzi. Chodzenie na smyczy również sprawia mu trudności, nie wie co znaczy komenda ‘’ Równaj’’, trzeba z nim nad tym popracować. Wystarczy poświęcić Nortonowi trochę czasu, bo nikt wcześniej go tego nie nauczył. Konsekwentne szkolenie i nagradzanie smakołykiem za każdy postęp w nauce sprawią, że Norton stanie się dobrze wychowanym psem. Dzięki temu spacery z nim będą prawdziwą przyjemnością. Szukamy dla Nortona odpowiedzialnego domu, który nie zaakceptuje jego złych manier, a wręcz przeciwnie nauczy Nortona jak być szczęśliwym psem.

24.03.2012

Norton zamieszkał w nowym domu pod Łodzią.

Relacja wolontariusza:

"Do Nortona uśmiechnęło się szczęście... zamieszkał bowiem w swoim nowym domu w Łodzi, domu z tradycjami boksiowymi.
Ten piękny "chłopaczek" bryka sobie teraz z sunią rezydentką i pod czujnym okiem swych doświadczonych opiekunów uczy się dobrych manier i posłuszeństwa."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.