STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
EMI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

31.01.2012

Emi trafiła do schroniska kilka dni temu i jest na kwarantannie. Ma około 2-3 lat. Jest skrajnie wychudzona i wystraszona. Pilnie potrzebuje domu, ponieważ siedzi w kojcu zewnętrznym i tych mrozów nie przetrzyma w schronie.

24.02.2012

Emi nadal przebywa w schronisku i czeka na swojego nowego właściciela.

Relacja Beaty:

"Dziś byłam z nią na spacerze. Wyszła bardzo zadowolona. Pięknie szła na smyczy trzymając się blisko mojej nogi. Szybciutko załatwiła się sikając w biegu, bo przecież nie można tracić czasu na inne potrzeby trzeba trochę się poruszać.  Emisia pięknie omijała kałuże, szła i rozglądała się. Po krótkim spacerku oglądała się za schroniskiem, bo przecież pogoda nie pozwala na długi spacer. Ta dystyngowana pani (tak się zachowywała: jak mała księżniczka) jakby mogła to powiedziałaby: ale chodźmy już stąd, tu jest tyle kałuż, mokro i zimno. Czy nie lepiej poprzytulać się w ciepłym miłym i bez deszczu miejscu. Do schroniska wróciła zadowolona jednak nie chciała iść w stronę boksu tylko w stronę biura, bo przecież tam jest dużo ludzi psiaków no i ciepło. To tam jest przytulanie i głaskanie i w ogóle sympatycznie. Więc ludzie kochani pomyślcie o spragnionej miłości Emisi. "

01.03.2012

Emi zamieszkała w nowym domu w Mikołowie:

"Mam na imię Emi.Wczoraj moi ludzie zabrali mnie do do domu i marzę o tym, żebym już w nim została na zawsze.W domu mieszka ze mną mały Grzywacz. Troszkę mnie zdenerwował, bo wlazł na moje legowisko, ale potem było już dobrze i myślę sobie że zostaniemy kumplami. Byłam na spacerku pochwalić się jak pięknie potrafię chodzić na smyczy. Moi ludzie głaskali mnie przytulali, a ja w zamian rozdawałam buziaki.Wieczorem mnie wykąpali (nie lubię tego) no ale nie miałam nic do gadania.Wieczorem zasnęłam jak miś i spałam grzecznie do rana. Moja pani mi powiedziała, że jak będę grzeczna to czeka mnie super życie, więc się staram. Pozdrawiam P.Beatkę, wszystkich pracowników ze wspaniałego schroniska w Częstochowie, całą FUNDACJĘ SOS BOKSEROM i was moi czteronożni przyjaciele."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.