STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DANTE
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

06.02.2012

Dante ma koło 8 lat, kiedyś mieszkał w domu, miał rodzinę, którą kochał. Myślał, że nic złego go nie spotka, skoro tak bezgranicznie kocha i ufa, myslał, że jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Pomylił się ....
Jak potraktowała go rodzina, którą pokochał? Bokser został przywiązany do drzewa w lesie w największe mrozy!! Całe szczęście został w tym lesie zauważony - trafił do schroniska.
Czy Dante zasłużył na taki los? Czy resztę swojego zycia spędzi w schronisku?

Bardzo Państwa prosimy o dom stały lub chociaż tymczasowy dla boksera, pozwólmy mu uwierzyć w człowieka, odzyskać wiarę i nadzieję, że spotka go  w życiu coś dobrego!!!

 

08.02.2012

Dante przeszedł dzisiaj pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Marka w Aninie.

Dziękujemy pracownikom schroniska za wielkie serce i wspaniałą opiekę nad Dantem i pozostałymi psami przebywającymi w schronisku.

" Dante to 100% bokserek, cały czas merda ogonkiem, zwija się w precelki. W samochodzie bardzo grzeczny, na początku wyglądał przez okno, później położył się i spał całą drogę. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, u Marka od razu dogadał się z bokserami Rochą i Tajsonem, czeka go jeszcze spotkanie z bokserem Kanionem."

14.02.2012

Dante był w piątek w lecznicy na badaniach kontrolnych. Lekarz określił jego wiek na około 5 lat mimo siwizny na pysku. Dante ma piękne białe zęby i zdrowe stawy, jest wulkanem energii, skacze bardzo wysoko i zachęca do zabawy.

Bokserowi zbadano krew, wyniki są dobre. Został również odpchlony, dostał do domu antybiotyki ze względu na lekkie przeziębienie.

Dante został wczoraj wykastrowany, pies czuje się dobrze, jest jak zawsze wesoły.

Relacja:

"Dante jest przyjacielem całego świata, dogaduje się z psami i o dziwo nawet z dziką kotką, którą Marek, opiekun z domu tymczasowego uratował, kiedy wpadła pod samochód. Kotka jest bardzo nieufna i ciągle się chowa przed obcymi, a od pierwszego dnia zaufała bokserowi i śpi wtulona w niego."

21.02.2012

Dante zamieszkał w nowym domu w Rzeszowie, jego nowi opiekunowie przyjechali po niego do Warszawy az z Rzeszowa.

Relacja z nowego domu:

"Dzień dobry,

Zgodnie z obietnicą przesyłam krótką relację z dotychczasowego pobytu Dante w Rzeszowie.
Dante jest z nami od soboty 18 lutego 2012. Blisko 5-godzinną podróż do Rzeszowa spędził spokojnie wyglądając przez okno oraz śpiąc. I jak się potem okazało, to sen jest - obok spacerów i wariactw z zabawkami - jedną z najulubieńszych czynności Dantego. Wyraźnie przypadło mu do gustu legowisko (bokser wolący spać u siebie niż w łóżku? nie do wiary!), a także fotel na którym zwija się w precelka. Ku naszej uciesze jednak trzecią noc spędził już w łóżku ;) Ufff. Początkowo bez entuzjazmu podchodzący do jedzenia (co nas bardzo zmartwiło, gdyż chude jest biedactwo bardzo), teraz już szamie aż słychać na klatce schodowej - ryż z kurczakiem i warzywami to jest to co lubi najbardziej! Posmakowały mu również psie przysmaki, więc mamy czym zdobywać jego przychylność ;) Dante uwielbia spacery, na których się pilnuje i słucha w granicach błędu (powiedzmy że tutaj jest jeszcze nad czym pracować). Faktycznie skacze wysoko i często staje na łapach chcąc skubnąć coś ze stołu. Jest szalenie przyjacielski, a swoje zainteresowanie okazuje liżąc delikwenta po uszach, szyi i twarzy. Czasem aż za bardzo ;)
Cały czas poznajemy i uczymy się nawzajem. I chyba dobrze nam to wychodzi :) Pozdrawiamy Fundację, a kolejne wieści prześlemy już niebawem. "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.