STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MINIA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Łódź
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

18.02.2012

Minia ma niecałe 3 latka, wychowywała się w domu z dziećmi, niestety musiała go opuścić z powodu alergii dziecka. Aktualnie przebywa u sąsiada byłych właścicieli, mieszka w ocieplanym kojcu.. Minia już dwa razy rodziła... Sunia jest grzeczna i nauczona czystości. Pilnie szuka nowego domu.

01.03.2012

Minia przeszła pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym w Łodzi.

Relacja Pani Ludmiły, opiekunki:

"Witam, Minia vel Niuńka po trochu się przyzwyczaja. Rezydent Mamrot (malutki kundelek) dawał jej do wiwatu. Nie chciał nikogo innego, chciał mieć dom tylko dla siebie. Nawet nie podejrzewałam iż z niego taki egoista! Bardzo troskliwie opiekował się starym chorym  bokserkiem, a tu niespodzianka. W sobotę byliśmy u weterynarza. Pan doktor założył książeczkę zdrowia, dostała wszelkie możliwe szczepionki  i płyn na grzybicę. Wieczorem była bardzo ospała, widać było że niedomaga. A na drugi dzień obudziła się znów poprzednia Niuńka ! Więc poszliśmy do kąpieli. O dziwo, po kąpieli rezydent ją zaakceptował! Do wieczora bawili się już razem!"

19.03.2012

Mini przeszła kilka dni temu zabieg sterylizacji.

Opiekunka Mini podjęła decyzję, że bokserka zostanie u niej na stałe.

Relacja wolontariusza:

"Mini jest bardzo zadowolona ze swojego nowego domu. Nie mogła trafić lepiej. Ma ogromny teren do biegania, gdzie szaleje i bawi się patykami. Zaprzyjaźniła się także z kundelkiem - rezydentem. Sunia odżywa wśród nowych, troskliwych opiekunów."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.