STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BANKO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Świnoujście
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.02.2012

Banko trafił do schroniska kilka dni temu, ma około 1,5 roku. Jest przyjaznym bokserem, uwielbia pieszczoty. Bokser zapewne wcześniej mieszkał w domu, obecnie przebywa przy budzie, jednak boi się do niej wejść, śpi na śniegu. Schronisko nie posiada kojców wewnętrznych. Banko pilnie potrzebuje domu.

22.03.2012

Banko przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Moniki w Świnoujściu. Niestety nie został zaakceptowany przez psa rezydenta i został przeniesiony tymczasowo do teściowej pani Moniki.

Relacja:

"Banko lubi dzieci, ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy. Zostaje sam w domu 8 godzin, nic nie niszczy, grzecznie śpi. Psów się boi, na koty kompletnie nie zwraca uwagi. Jest ufny i przyjaźnie nastawiony."

07.04.2012

Banko zamieszkał w nowym domu w Bydgoszczy.

Relacja z nowego domu:

"Zatem zgodnie z obietnicą kilka słów o Banko:)
Z początku Banko był mocno nerwowy. W samochodzie podczas podroży z Piły szczekał i się wiercił. Przez pierwsze 2 dni dużo szczekał i "badał" wszystkie zakamarki domu. Teraz już się chyba zadomowił na dobre, przeleżał już na wszystkich kanapach w domu. Banko to istny wulkan energii, ciągle zaczepia wszystkich, żeby się z nim bawili :) Spacery to dla niego największa przyjemność, zwłaszcza gdy może ganiać za kijkiem. Tak jak nam wcześniej mówiono nie reaguje na psy i koty. Na spacerkach nie ciągnie smyczy. Mogę powiedzieć, że wystarczył tydzień, żeby się w nim zakochać na zabój:)

Marta"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.