STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SURI
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

20.02.2012

Pani Joasia szuka domu dla swojej bokserki w związku z bardzo trudną sytuacją zyciową:"Suri to bokserka, która w lipcu skończy ok 6 lat. Nie widać po niej wieku. Może jakieś siwe włoski na kufie, ale nadrabia wigorem. To jest pies niezmordowany, gdyby mogła cały dzień spędziłaby na dworze ganiając jak szalona. Nasza dziewczynka jest też bardzo tolerancyjna. Suri akceptuje wszystkie zwierzęta, chociaż bywa zazdrosna o inne psy. Objawia się to wpychaniem między człowieka, a tego drugiego psa. Na koty nie reaguje, a wręcz chętnie by się z nimi bawiła. Wychowała też jednego małego kociaka oderwanego od matki gdzieś z piwnicy. Miała styczność z żółwiem i myszoskoczkami.
Pies do rany przyłóż. Swego czasu, kiedy moja siostra miała kilka lat mogła z Suri zrobić wszystko - grzebać jej w uszach, pysku, czy nosie. Nie ma z nią najmniejszego problemu. U weterynarza to jest najdzielniejszy pacjent, trzeba tylko uważać przy zastrzykach, bo z radości dupeczka tak jej lata
na boki, że mało ogon nie odpadnie i ciężko igłą trafić. Na smyczy chodzi ładnie, chociaż na początku spaceru trochę ciągnie z ekscytacji, tak do pierwszego siusiania, potem spokój. Uwielbia zabawy w przeciąganie, w łapanie kija (z piłką to niestety nie wychodzi), w ganianie się. Suri uwielbia podróżować! Kiedy widzi autobus trzeba ją mocno trzymać, bo najchętniej by do niego wskoczyła. Do samochodu wskakuje od strony bagażnika.

Bardzo Was proszę o znalezienie dla Suri wspaniałego domu z ogródkiem, gdzie będzie miała dużo miłości, może nawet jakiegoś nienapastliwego towarzysza zabaw. Ciężko mi z tą myślą, że kochać ją będzie ktoś inny, ale czasem tak trzeba.
Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc"

25.02.2012

Opiekunka Suri podjęła decyzję, że Suri zostanie u niej na stałe.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.