STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LILA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Wrocław
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

27.02.2012

Młodziutka Lila została porzucona, błąkała się pod domem Joanny, która adoptowała od nas Tofika, Ajkę i Sarę. Lila pilnie szuka nowego domu.

Relacja Joanny:

"Lila przybłąkała się kilka dni temu. Nie wiem skąd się wzięła, nikt o nią nie pyta, nikt nie szuka i jak dotąd nikt nie odpowiedział na moje ogłoszenie. Lila jest spokojną, nieco płochliwą, delikatną sunią. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i innych psów. Musiała być kiedyś w domu, ponieważ jest czysta, załatwia się wyłącznie na zewnątrz. Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 1,5 roku i jest zdrowa, waży 19 kg. Wczoraj została odrobaczona, a za kilka dni zostanie zaszczepiona.
Obecnie, ze względu na moje psy, przebywa w osobnym pomieszczeniu, jednak niczego nie niszczy, nie drapie, nie szczeka, tylko cierpliwie czeka na moje przyjście. Cieszy się na mój widok, ale jak na razie wygląda na zdezorientowaną i zagubioną. Czasami popłakuje i wyraźnie za kimś się ogladą, kogoś szuka, na kogoś czeka... Jednak z każdym dniem jest coraz weselsza, a dzisiaj na porannym spacerze, z moją suczką Sarą, wyraźnie zaczęła cieszyć się i dokazywać."

19.05.2012

Joanna, opiekunka Liluni podjęła decyzję, że bokserka zostaje u nich na stałe.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.