STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ARIS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

02.03.2012

 

Dostaliśmy wzruszający list od właścicieli Arisa z prośbą o pomoc w znalezieniu nowego domu - gdyby nie sytuacja życiowa, właściciele boksera nigdy nie zdecydowaliby się z nim rozstać. Aris to kochany, 15-miesięczny bokser, który jest wesołym, zdrowym, inteligentnym i pojętnym psem.Wychowywał się z dziećmi, jest łagodny, opiekuńczy i bardzo przyjacielski wobec nich. Nie jest przyzwyczajony do zostawania samemu w domu, ponieważ nie było takiej potrzeby, zawsze ktoś z nim był. Nie ma problemu, jeśli chodzi o krótkie 1-2 godzinne zostawanie samemu, natomiast przy dłuższej nieobecności opiekuna ma skłonności do niszczenia rzeczy. Aris to fantastyczny towarzysz, pies rodzinny, zadbany i kochany przez swoich właścicieli. Dlatego szukamy dla niego odpowiedzialnej i doświadczonej rodziny, która poświeci mu dużo czasu oraz zaopiekuje się nim w tej trudnej sytuacji w jakiej przyszło mu się znaleźć.

03.05.2012

Aris zamieszkał w nowym domu w Mniowie pod Kielcami, czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu.

13.05.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Arisa:

"Witam serdecznie:)
Arisek w dwóch słowach SAMA RADOŚĆ :) Jaki on jest szczęśliwy jak może się wybiegać , wytarzać w trawie pobiegać za motylkiem , pobawić z koleżanką:) Polubił nawet kosiarkę , dumnie mi towarzyszył przy koszeniu trawnika. W domu również bardzo grzeczny, siedzi przy nas nie odstępuje na krok. W nocy ładnie śpi na swojej kołderce, po całym dniu biegania , głośno chrapie :) Na gości nie szczeka , przygląda się a później w zależności kto na co mu pozwoli, jak ktoś chce buziaka to z chęcią go da :) jeśli nie to idzie na swoje miejsce. Myślę że zaczyna się do nas przyzwyczajać, podchodzi żeby go głaskać, przytulać i całować po tym pięknym uślinionym dużym pyszczku :) Zaczyna pokazywać swoją boksiową naturę :) W samochodzie siedzi grzecznie, na smyczy również ładnie chodzi. Po prostu DUŻE CUDO , SAMA SŁODYCZ :) Pozdrawiamy Edyta , Dawid i Oliwia"

30.06.2012

Aris ponownie szuka domu:

"Witam,
Arisek to duży kochany chłopak, wykastrowany. Uwielbia zabawy z sunia z podwórka :) Mogą biegać cały dzień z przerwami na drzemkę w trawce. Zero agresji z jego strony do psów, ludzi czy małych dzieci, mamy córkę 6 letnią, którą by zalizał jakby mógł :). Do obcych podchodzi z zaciekawieniem, ale raczej nie za blisko. Nie wiem jak do kotów, bo ich nie mamy, ale u sąsiada są to patrzy na nie raczej z zaciekawieniem niż agresją. Mało szczeka, praktycznie w ogóle, kilka razy na kosiarkę :) Zna podstawowe komendy. Na smyczy trochę ciągnie, ale myślę, że to dlatego, że jest to dość duży chłopak. W samochodzie lubi jeździć, sam wskakuje jak tylko otworzę drzwi. Jeść też je praktycznie wszystko, suchą karmę z puszką albo samą, ja często gotuję dla psiaków co mu bardzo smakuje i raczej woli gotowane co po nim tak nie widać, bo on niby ciężki ale taki trochę chudziutki. Teraz nabrał trochę sprawności fizycznej i mięśnie mu się fajne zrobiły. Przez dwa miesiące biegał całymi dniami . W domu różnie bywa, raz śpi cały czas, po powrocie z zabaw, a innym razem chodzi i zaczepia. Trzeba z nim wychodzić czasami w nocy na załatwienie spraw, bo inaczej może narobić w domu. Pozostawiony sam w domu może trochę niszczyć, podrapać drzwi np. Znalazłam sposób taki, że daję  mu wędzoną kość i zanim wrócę to ma zajęcie. Lubi mieć otwarty balkon to będzie sobie na nim leżał i wygrzewał się w słoneczku. Najlepszy dom dla Ariska byłby taki z chociaż małym ogrodem i jakimś towarzystwem do zabaw, ponieważ jego nie interesują zabawki typu piłeczki gumowe kości, ewentualnie przeciąganie liny to uwielbia. Śpi na łóżku sam, ale lubi również fotele. Przykro nam że musimy się z nim rozstać, ale z przyczyn rodzinnych i finansowych nie możemy się dłużej nim zajmować, prosimy o dobry dom dla Ariska"

15.08.2012

Aris zamieszkał w nowym domu w Warszawie, czekamy na relację i zdjęcia.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.