STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DRAGON
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

06.03.2012

Dragon ma 1,5 roku, wychował się z dziećmi i dlatego uwielbia dzieci. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i zwierząt. Pilnie szuka nowego domu ponieważ jego właściciele wyjeżdżają za granicę.

29.03.2012

Dragon zamieszkał w nowym domu w Międzyrzecu Podlaskim.

Relacja Beaty:

"W dniu 25.03.2012 Dragon pojechał do nowego domu do miejscowości Międzyrzec Podlaski.
Z właścicielami Dragona spotkałam się rano, żeby go odebrać i zawieźć do nowego domku. Po przekazaniu psa nie odeszłam szybko ponieważ Dragon nie chciał ze mną iść, stał i patrzył za odchodzącymi właścicielami. Delikatnie popiskiwał, gdyby mógł to pewnie powiedziałby "proszę puść mnie ja chcę do swojego domu razem z moim panem". Niestety Dragon musiał iść ze mną. Droga minęła nam bardzo spokojnie. Jednak boksio był tak wystraszony, że bał się mojego dotyku. Natomiast bardzo się chciał przytulać do mojego męża, który siedział za kierownicą. Po przekazaniu Dragona wsiadłam z ciężkim i obolałym sercem do samochodu, że to ja jestem w oczach Dragona ta zła i niedobra, która zabiera z domu i zawozi gdzieś daleko. Wiem: dla jego dobra, ale i tak przeżyłam bardzo to rozstanie.
Oczywiście ciągle wydzwaniam do pana Irka z pytaniami o Dragona. Panie Irku przepraszam, że jestem taka natrętna, ale bardzo martwi mnie jego los. Pan  Irek uspakaja mnie i mówi, że spodziewał się gorszego początku, a nie jest najgorzej. Dragon chodzi wszędzie za swoim nowym panem, nawet wchodzi do wc. No ale cóż psiak tęskni i nie ma co się dziwić, bo od pana Irka dostał dużo miłości w tych ciężkich dla niego chwilach. Dragon ma do dyspozycji dom z ogrodem więc ma gdzie się wybiegać, a po południu pan Irek serwuje naszemu pupilowi porządny spacer z zabawą  z patykami. W pierwszy dzień nasz chłopak z tęsknoty popiskiwał, ale na dzień dzisiejszy jest już prawie dobrze: chłopak nie płacze. Pierwszego dzień nie chciał jeść, teraz apetyt dopisuje, pod jednym warunkiem: posiłek zjada z nowych miseczek, na miseczki z poprzedniego domu jest obrażony i z nich nie jada posiłków.
Panie Irku bardzo dziękuję za miłość i cierpliwość dla Dragona. Obiecuję panu w jego imieniu, że dostanie pan bardzo wiele bezinteresownej miłości z tego małego, pięknego serduszka. BARDZO DZIĘKUJE!!!!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.