STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NOLAN i SOFIA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

07.03.2012

Wyjazd do pracy za granicę - walizki spakowane, bilety kupione, wszystko przygotowane. Ale - zaraz, zaraz - zostały jeszcze 2 psy, co z nimi? Zostawimy pod opieką kogoś na miejscu, na pewno się nimi zajmą. Ale nowi "opiekunowie" nie przyłożyli się do wyznaczonego zadania...
Te dwa biedne bokserki zostały pozostawione same sobie w pustym mieszkaniu. Myślały, gdzie jest mój człowiek? Moja miska z jedzeniem? Moje zabawki? Nie zostało nic... Z dnia na dzień umierała nadzieja na pojawienie się pomocnej dłoni.
Aż w końcu stało się najgorsze:  psy trafiły do schroniska. Wychudzone, wycieńczone, w złym stanie fizycznym, jak i psychicznym. Ale one chciałyby znowu zaufać człowiekowi, poczuć dotyk, który nie skrzywdzi i spojrzeć w oczy, które dodadzą otuchy. Kto sprawi, że boksery odzyskają swój dawny charakter? Kto pomoże im uwierzyć, że najgorsze za nimi, a teraz będzie tylko lepiej? One czekają na nowy dom pełen wyrozumiałości i miłości!

Nolan i Sofia mają depresję, nie wychodzą z budy, nie chcą jeść, są coraz chudsze, gasną... Bardzo pilnie potrzebują domów tymczasowych, nasza Fundacja wspomoże boksery karmą oraz opieką medyczną.


05.04.2012

O losie bokserów dowiedziała się ich właścicielka, która wyjechała do Anglii i pozostawiła boksery pod opieką znajomych myśląc, że psy są bezpieczne.

Sofia i Nolan zostały już zabrane ze schroniska, obecnie są przygotowywane do wyjazdu - tam czeka na nie właścicielka.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.