STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PIXI
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Fundacja
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

10.03.2012

Ogłoszenie w internecie: "Oddam szczeniaki', kiedy się już zadzwoni pod wskazany w ogłoszeniu numer okazuje się, że szczeniaka trzeba jednak kupić, kosztuje 250 zł.

W dniu wczorajszym podczas wspólnej interwencji Pogotowia dla Zwierząt i naszej Fundacji, udalo nam się odebrać 3 szczeniaki. W miocie było 10 szczeniąt, 1 nie przeżył, 6 sztuk właścicielka prowadząca nielegalną hodowlę niestety sprzedała.

Missi, Pixi i Mindi: sunie, które przeszły pod naszą opiekę trafiły od razu do kliniki. Są przeraźliwie wychudzone, odwodnione, zagłodzone. Szczeniaki mają koło 5-6 tygodni.

Missi, Pixi i Mindi od wczoraj są pod opieką lekarzy, dostają leki wzmacniające, antybiotyk oraz specjalistyczne puszki z karmą dla psów w ciężkim stanie. Obecnie mieszkają w siedzibie Fundacji.

Prosimy o pomoc w ich leczeniu, prosimy o darowizny na konto Fundacji z dopiskiem: "Missi, Pixi i Mindi".

14.03.2012

Pixi czuje się z dnia na dzień coraz lepiej, zaczepia do zabawy. Sunia rzuca się na jedzenie, dostaje karmę często w małych porcjach.

Relacja Germaine:

"Pixi uwleibia się bawić, kiedy jej siostry mają już dość ona zaczepia nas szarpiąc za nogawki. Podskakuje jak mała pchełka, wszystko ją ciekawi, zagląda w każdy kąt szukając kolejnych przedmiotów, którymi mozna się pobawić."

17.03.2012

Pixi zamieszkała w Duchnowie pod Warszawą, z 10 letnią bokserką rezydentką. Czekamy na relację i zdjęcia.

08.04.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Pixi:

"Witam ,
Pozdrawiam cała Fundację, od 16 marca cała nasza rodzinka może cieszyć się nowym lokatorem czyli Pixi  w domu Ninka .
Mała jest cudowną radosną sunią, ciekawą wszystkiego i z radością małego bokserka wkradającą się w nasze serca. Drama nasza sunia rezydentka z godnością znosi wszystkie zaczepki, podgryzania.
I to że jej posłanie jest teraz wspólne. Radzi sobie z tym zajmując posłanie Ninki chociaż ciężko się w nim zmieścić. Koty trochę się obraziły, ale powoli zaczynają się przyzwyczajać do nowego hałaśliwego lokatora, bo mała często szczeka i zaprasza wszystkich do zabawy. Dzisiaj 03.04.12 właśnie odkryła, że można wejść schodami na górę, więc jest częstym gościem u Michała i zostawia mu niespodzianki na podłodze.
29.03.12 miała operowana przepuklinę, ale zniosła to bardzo dobrze  właściwie po dwóch godzinach zachowywała się jak by się nic nie stało. Rośnie szybko, waży już ponad 5 kg.
I mamy za sobą pierwsze szczepienie. Ninka jest naszą małą iskierką  i wygląda, że dobrze jej u nas.
Pozdrawiamy
Beata ,Paweł ,Kuba ,Michał ,Dziadek Marek i Drama i , Duśka i Czarnul i Biały  i oczywiście Ninka"

 

09.08.2013

Witam całą Fundację i oczywiście buziaki dla wszystkich siostrzyczek.

Minął już przeszło rok odkąd Pixi/Ninka jest z nami. Ta mała iskierka nie pozwala o sobie zapomnieć przez cały dzień, wiecznie aktywna, gotowa do zabawy, wesoła, takie nasze kochane ADHD :) no chyba, że uśnie gdzieś niechcący. Po tym jak odeszła za TM Drama, nasza starsza sunia, Nina bardzo zaprzyjaźniła się z jednym z naszych kotów - Czarnym. Nie odstępowali się na krok. Mała rozwija się prawidłowo, w marcu pomyślnie przeszła zabieg sterylizacji. Miałyśmy ostatnio małe problemy, kiedy zwichnęła bark podczas ucieczki przez płot za psim sąsiadem Kibusiem . Ale już wszystko jest dobrze. Jest trochę chudziakiem, ale pracujemy nad tym, chociaż z jej temperamentem będzie ciężko. Bardzo cieszymy się, że Ninka jest z nami i nie pozwala się nudzić i pomału myślimy o powiększeniu psiej rodzinki, ale tęsknica za naszą staruszką jeszcze wielka :(

Pozdrawiamy wszystkich

Beata & Ninka

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.