• tel+48 798 180 888
  • mailkontakt@sosbokserom.pl
  • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

Relacja z domu Flory

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Flory:

"Florka jest  bardzo zapatrzona w swoją panią, ciągle chce być noszona na rękach, rozdawać buziaczki i ciągle  się przytulać. W domu trzyma czystość, tak naprawdę to tylko dwa razy zdarzyło się jej załatwić w domu. Początkowo nie została sama w żadnym pomieszczeniu, nawet jak jadła musiałam stać przy niej bo gdy próbowałam się oddalić natychmiast przestawała jeść i biegła z a mną.

Nie lubi zostawać sama w domu, gdy wychodzę do pracy widzę jak siada na oknie i trochę popłakuje, ale wiem że to trwa tylko chwilkę, ale za to jak wracam  radości nie ma końca, skacze, szczeka, kreci kółka   aż postawię torby i wezmę ją na ręce. Na spacerach na początku nie bardzo chciała chodzić na smyczy,  co chwilę siadała lub kładła się i niczym nie można było ją zachęcić do chodzenia. Teraz jak idziemy na spacer do lasu bardzo ładnie chodzi bez smyczy, słucha się i cały czas ogląda się czy aby na pewno jestem blisko.
Florka ma już usunięty kamień z zębów i niestety kilka ząbków usuniętych.
Ale nie wszystko wygląda tak różowo, Florka choć tak przyjazny piesek nie lubi przychodzących do nas ludzi no i  panicznie boi się mężczyzn. Kiedy do nas przyjechała mojego męża nie było w domu jeszcze przez kilka dni i jak wrócił z pracy Florka wpadła w straszną panikę, szczekała i  wyła dniami i nocami. Na dzień dzisiejszy pracuje z nią behawiorysta i powoli widać zmiany ale wciąż długa droga przed nami. Oczywiście nie poddajemy się i pracujemy zgodnie z zaleceniami."
 

  • Wspieraj naszych podopiecznych w łatwy sposób

  • paypal
  • ratujemy zwierzaki