• tel+48 798 180 888
  • mailkontakt@sosbokserom.pl
  • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

Ruby zamieszkała w nowym domu

Ruby zamieszkała w Sobotę w nowym domu, jej nowa opiekunka Pani Marzena przyjechała po nią do Warszawy aż z Torunia.

Pani Marzenia nie zapomniała o innych naszych podopiecznych, dla których przywiozła prezenty, za co bardzo dziękujemy!

Relacja:

"Witam serdecznie
Ruby podróż z Warszawy do Torunia bardzo dobrze. W domu przywitały ją dwie chiłłay .Psy i kot bardzo dobrze na siebie zareagowały nie było syczenia, szczekania tylko obopólne zainteresowanie. Ruby dzielnie wyszła z transportera obwąchała kąty i stwierdziła, że trzeba się gdzieś ukryć. Jej azylem okazało się łóżko w sypialni pod które się schowała, zostawiliśmy ją w spokoju żeby się oswoiła z nową sytuacją. Wieczorem zaczęła się przechadzać po całym mieszkaniu ,bardzo fajnie reaguje na córkę pozwoliła się jej głaskać, nakarmić i bawiły się zabawkami.
Dziś o 5 rano zrobiła nam pobudkę i o dziwo dała się głaskać i miała ochotę na zabawę to się bawiliśmy. Podchodzi do naszej całej trójki jak się rękę wyciągnie daje się głaskać. Trochę się martwiłam że od przyjazdu się nie załatwiła, ale w nocy skorzystała z kuwety i bez problemu się załatwiła i sìķu i kupę.
Moje spostrzeżenia w domu.
Bardzo ją interesuje telewizja wszystkie odgłosy które dochodzą z tego pudła ją ciekawią.
Bardzo była zaskoczona jak w lustrze zobaczyła swoje odbicie, że jakiś kot się jej przygląda.
Kładzie się na dywanie jeśli chodzi o spanie czy leżenie mimo że są legowiska do leżenia chyba nie do końca wie że można się tam wylegiwać.
Bardzo ją interesuje balkon, mimo że balkon jest w miarę zabezpieczony to będzie musiała być założona siatka bo widzę że lubi wskakiwać wyżej.
Dziś dostała rano leki bez problemu ,pod koniec tygodnia będę z nią w lecznicy weterynaryjnej żeby ja dr. obejrzał czy wszystko z nią ok.

Pozdrawiamy serdecznie"

  • Wspieraj naszych podopiecznych w łatwy sposób

  • paypal
  • ratujemy zwierzaki