• tel+48 798 180 888
  • mailkontakt@sosbokserom.pl
  • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

✅ Jak wygląda prawdziwy horror w fabrykach psów?

www.ratujemyzwierzaki.pl/koszmarwhoodlwi
#Udostępnij UWAGA ‼️ Opublikowane zdjęcia z pomieszczeń w których przebywały psy w jednej z naszych ostatnich interwencji, mają na celu przestrzec przyszłych nabywców, przed zakupem psów, w „hodowlach” których warunki bytowania zwierząt są urągające jakimkolwiek normom chociażby moralnym, a także ze względu na interes społeczny aby pokazać kolejny przypadek utrzymywania psów wstanie rażącego zaniedbania i niechlujstwa.

www.ratujemyzwierzaki.pl/koszmarwhoodlwi

Jak wygląda prawdziwy horror w fabrykach psów? Zwierzęta są utrzymywane w niewłaściwych warunkach bytowania, w tym utrzymywane są stanie rażącego zaniedbania i niechlujstwa. Brudne, śmierdzące, oblepione kałem, przebywające w pomieszczeniach w których ogromne stężenie amoniaku od odchodów i moczu powoduje u nich zapalenie spojówek oraz problemy oddechowe, bez dostępu do światła dziennego. Zapchlone z licznymi pasożytami. Przerażone, maksymalnie wyeksploatowane, bez kontaktu z człowiekiem.

Dalsze pozostawanie psów w takich warunkach u dotychczasowego opiekuna zagraża ich zdrowiu a często nawet ich życiu. Rasy psów bardzo popularnych, od buldogów francuskich, Shih tzu, Yorkshire terrier do coraz bardziej popularnych szpiców miniaturowych.

Dzisiaj prosimy Was o udostępnienie naszej publikacji aby każdy nabywca przemyślał co kryje się za „dostarczeniem” upragnionego psa w umówione miejsce – bez sprawdzenia w jakich warunkach żyje kupiony pies. Dlaczego ?

Najczęstszym problemem zakupu zwierząt u nieetycznych hodowców są sami kupujący. Umawiają się z „hodowcą” najczęściej na parkingach, w galerii handlowej lub stacji paliw. Zwierzęta takie są „przygotowywane” do tzw. „transakcji”, wykąpane, ostrzyżone. Wyglądają jak szczenięta z domowej hodowli… Tylko wyglądają, bo za całym tym mechanizmem stoją tylko i wyłącznie względy finansowe a dobrostan zwierząt najczęściej się nie liczy co możecie zobaczyć w obszernej relacji fotograficznej…

Dla odebranych zwierząt zły los już się zakończył. Są pod stałą opieką lekarzy weterynarii w tymczasowych domach a my prosimy Państwa o pomoc i wsparcie abyśmy mogli leczyć, karmić odebrane psy oraz skutecznie walczyć z takimi „hodowlami”.

Jak możesz pomóc?
Zbiórka: www.ratujemyzwierzaki.pl/koszmarwhoodlwi
Ustaw stałą wpłatę: http://bit.ly/ZlecenieStałe
PayPal: www.paypal.me/sosbokserom
Sklep online: www.sklep.sosbokserom.pl
Darowizna na konto: Fundacja SOS Bokserom
nr rachunku: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
tytułem: Darowizna

Tutaj kliknij i zobacz galerię