• tel+48 798 180 888
  • mailkontakt@sosbokserom.pl
  • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

Wygraliśmy z Marią S.

Wygraliśmy ‼️ Donosy i wybiórcza pamięć, czyli do czego jest zdolna Maria S. ‼️

⛔️ Każde kłamstwo ma krótkie nogi ⛔️

✅ Maria S., to postać znana w środowisku organizacji pro- zwierzęcych. Znana jest również nam, ponieważ niejednokrotnie stawała na naszej drodze, kiedy broniliśmy praw zwierząt.
✅ 03.11.2018 r. p. Maria S. wpisem na swoim profilu FB ogłosiła publicznie, że oto w imieniu Stowarzyszenia "Pokrzywdzeni przez System" (którego jest założycielką i Prezesem) składa DONOS do prokuratury o fałszowaniu przez naszą Fundację dokumentów i dowodów w sprawie dotyczącej odbioru psów pani Urszuli G. z Halinowa oraz o znęcaniu się przez naszą Fundację nad tymi psami.
✅ Tragiczna historia rozmnażanych buldożków i pinczerów w Halinowie poruszyła serca wielu osób. Zgodnie z postanowieniem Sądu, zwierzęta miały wrócić do „opiekunki" ze względu na umorzenie sprawy.
✅ W mediach społecznościowych „hodowczyni" wraz z Marią S., publikuje do dnia dzisiejszego nieprawdziwe informacje dotyczące tej sprawy. Na przykład to, że Fundacja przegrała sprawę i wypłaciła hodowczyni odszkodowanie, że kilku psom trzeba było wyrwać zęby ponieważ... gryzły lub to, że Fundacja przywłaszczyła sobie kilka psów. Największym absurdem jest również... zarzut pani Marii w stosunku min., do naszej Fundacji jako ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ z wnioskiem o areszt tymczasowy 😉
✅ Faktycznie w dniu 8.12.2018 r. do Prokuratury Krajowej wpłynął ów DONOS podpisany przez Marię S . W złożonym przez siebie piśmie pani Maria S. zarzuciła m.in. Fundacji SOS Bokserom fałszowanie dokumentów w sprawie dotyczącej odbioru psów pani G. oraz znęcanie się nad tymi zwierzętami. Od tej pory minął już ponad rok... Pani Maria S. milczy w/s dalszych losów owego DONOSU.
✅ Informujemy więc wszystkich, którzy tak entuzjastycznie komentowali wpis o złożeniu DONOSU, że wszczęte w jego wyniku dochodzenie zostało umorzone przez Prokuraturę Rejonową Postanowieniem z dnia 18.07.2019 wobec stwierdzenia BRAKU POPEŁNIENIA czynu zabronionego zarówno w przypadku zawiadomienia o znęcaniu się nad zwierzętami jak i w przypadku fałszowania dokumentów.
✅ Prawomocne postanowienie o umorzeniu zostało przesłane Marii S. w drugiej połowie 2019 r. co Maria S. oczywiście przemilczała .
✅ Nie jest to jedyny przypadek gdy pani Maria S. nie informuje o niewygodnych dla siebie prawomocnych wynikach postępowań sądowych (czy decyzjach innych organów) a wręcz "przeinacza " rzeczywistość " i mija się z prawdą (napiszemy szerzej o tym wkrótce) . Warto zastanowić się do czego jeszcze jest zdolna posunąć się pani Maria S. w swych działaniach ? Czy DONOSY wypełnione kłamstwami, pomówieniami i "mijanie się z prawdą" to codzienny sposób na życie i wspieranie osób krzywdzących zwierzęta ???