• tel+48 798 180 888
 • mailkontakt@sosbokserom.pl
 • telul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa

TIANA

 • Wiek: 3-5
 • Miejsce pobytu: DT
 • Umaszczenie: Czarne
 • Stosunek do dzieci: Przyjazny
 • Pod opieką: Fundacja
 • Płeć: Suka
 • Status: W nowym Domu
 • Wspieraj naszych
  podopiecznych w łatwy sposób

 • paypal
 • ratujemy zwierzaki

13 03 2020

Relacje

Tiana jest cudowną, bardzo sympatyczną sunią w typie rasy mops, która przeszła pod opiekę naszej Fundacji razem z trzema innymi suniami w typie rasy mops. Sunie w czasie transportu wymiotowały białymi pasożytami.

Sunie trafiły od razu do lecznicy, u Tiany stwierdzono:
Olbrzymi kamień nazębny, brudne uszy, które zostały wyczyszczone. Sunia została zaczipowana i odrobaczona.
Tiana ma syndrom brachycefaliczny, powinna mieć korektę podniebienia.

Tiana była bardzo brudna i śmierdząca, w domu tymczasowym została od razu wykąpana. Sunia musi sie nauczyć czystości.

Adoptuj Tianę. Wypełnij ankietę adopcyjną www.ankieta.sosbokserom.pl
Przekaż darowiznę: www.ratujemyzwierzaki.pl/napomoczwierzetom
PayPayl: www.paypal.me/sosbokserom
Przekaż DATEK na konto:
Fundacja SOS Bokserom
ul. Mrówcza 77a
04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
tytułem: Darowizna dla Zwierząt mopsów i buldogów

 

  Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu tymczasowego Tiany:
  "Tiana to bardzo grzeczna, miła, rezolutna, zwariowana Mopsica. Bez problemu dogaduje się z całym stadem. Tiana uwielbia chodzić na spacery. Kiedy widzi smycz, biega jak zwariowana po domu i się cieszy. Tiana została wykąpana kilkukrotnie w specjalnym szamponie, już nie ma specyficznego, brzydkiego zapachu. Sunię czeka zabieg sterylizacji i sanacji jamy ustnej ponieważ Tiana ma ogromne problemy z uzębieniem. Mopsiczka je karmę FORZA 10 dziczyzna z ziemniakami, jej sierść znacznie się zmieniła i poprawiła, jest gładka, delikatna i błyszcząca. Tiana ma jeszcze małe problemy z utrzymaniem czystości w domu ale to bardzo mądra Mopsia i szybko się nauczy. Tiana szuka dom, mile by było w Trójmieście ale nie jest to warunek."

   10 Kwi 2020
   Tiana, Goldie, Sandy i Honey przeszły kilka dni temu zabieg sterylizacji w narkozie wziewnej. Przed zabiegiem pobrano im krew na morfologię i biochemię. Psiaki zostały odrobaczone i zaczipowane.
    
   Tiana jest bardzo towarzyską i wesołą mopsiczką, dogaduje się ze wszystkimi psami. Lubi jeść, jak wiekszość mopsów jest łakomczuchem. Sunia uczy się powoli zachowywania czystości w domu.
    

   Odrobaczanie, wizyty, badania, zabiegi sterylizacji mopsów to koszt:
   816 zł, fvat nr 9/03/2020
   2232 zł, fvat nr 11/04/2020
    
   Tiana jest w trakcie procedury adopcyjnej.
    

    Tiana zamieszkała kilka dni temu w nowym domu, jej nowa opiekunka przyjechała po nią do Gdyni aż z Wrocławia.

    Relacja z nowego domu:
    "Witam
    Tiana w trakcie podróży była bardzo spokojna spala na kolanach, patrzyła przez okna. To cudowna istotka. Myślałam że będzie się denerwować ale nic takiego nie miało miejsca. Po przyjeździe do domu myślałam że Tiana bedzie sie bala albo będzie zestresowana spotkaniem z kotami ale nie. Wszystko wąchała sprawdzała gdzie to przyjechała. Koty były zdziwione kto to ale dziś po kilku dniach koty też nie zwracają już na nią uwagi a i ona jest obojętna wobec nich. Jest radosna ma apetyt, chodzimy na spacerki. To najcudowniejszą istotka jaka spotkaliśmy. Przesyłamy kilka zdjęć z podróży i naszego domu
    ."

     Dostaliśmy nowe relacje i zdjęcia z domu adoptowanej od nas Tiany:

     "Witam

     Tianka jest z nami od świąt Wielkanocnych i jest cudownym mopsiolem. Jesteśmy po zabiegu korekty podniebienia i noska, wszystko ładnie się goi. Tianka dostała niestety zapalenia pęcherza ale jesteśmy w trakcie leczenia więc wszystko idzie ku lepszemu. W środę mamy USG alby sprawdzić czy guzek który ma trzeba będzie operować. Ale jesteśmy dobrej myśli. Z bardziej przyjemnych rzeczy powiem że tak cudownego i Kochański piesela nigdy nie spotkałam. Jest tak wdzięcznym i kochanym mopsikiem, że aż trudno uwierzyć w to ile ma za sobą. Teraz już zawsze będzie kochana i rozpieszczana. Pozdrawiamy serdecznie razem z Tianką
     Witamy,
     Tianka jak widać na zdjęciach ma się świetnie, jest naszym oczkiem w głowie. Wszędzie gdzie tylko się da jest z nami. Zakochaliśmy się w zdjęciach a teraz już na zabój. Jest tak kochanym radosnym mopsikiem. Nie odstępuje mnie na krok i jakby mogła to chodziłaby ze mną do pracy. Adopcja Tianki to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Pozdrawiamy serdecznie"